Zeki Uzundurukan: "Selçuk'u ben teknik direktör olsam Bölgesel Amatör Lig takımında oynatmam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zeki Uzundurukan: "Selçuk'u ben teknik direktör olsam Bölgesel Amatör Lig takımında oynatmam"

Zeki Uzundurukan: "Fatih Terim'in hatası güvendiği isimlerin ona ihanet etmesi. Selçuk İnan ona, Galatasaraylılara ve kendine ihanet ediyor."

Zeki Uzundurukan: "Bu Selçuk İnan'dan ne buluyorsunuz? Selçuk'u ben teknik direktör olsam Bölgesel Amatör Lig takımında oynatmam."

Zeki Uzundurukan: "6 ay önce şampiyon olmuş takım ne oldu bu duruma geldi? Açık açık söylüyorum ya futbolcular Fatih Terim'i sabote ediyor!"

Zeki Uzundurukan: “Galatasaray, Fatih Terim’in kibiri altında eziliyor.”

Zeki Uzundurukan: ''Fatih Terim kendisini eleştiren muhabir ve gazetecileri idmana almıyor. Uçaklara bindirmiyor. Kibir çok kötüdür.''

Zeki Uzundurukan: ''Fatih Terim kendisini eleştiren muhabir ve gazetecileri idmana almıyor. Uçaklara bindirmiyor. Kibir çok kötüdür.''

zıbammmmmm

bence bugün emre ve onu oyuna alan hoca selçuk'tan daha büyük etki etti maçın sonucuna.

selçuk zaten bitmiş ama bugünün sorumluları listesinde bu ikili ve marcao'dan sonra gelir.

Geçen Twitterda mevzuyu gördünüz mü evren turhan tuzla maçından sonra hafif hocayı eleştirdi eleştiri bile değil hatta ultraslan eski başkanı midir nedir açık açık hakaret ve tehdit twiti attı kimse ağzını açamıyor bizim camiada hoca ya rakipler fatih hocaya sövüyor hakaret ediyor diye bizde ağzımizi açamıyoruz direk damgayı yiyecegiz yoksa bu forum da en azindan baya gercekleri gorup hocayi elestiren var gerci..

Üst Alt