zeki uzundurukan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

zeki uzundurukan

Bünyamin gezer onyekurunun pozisyona penalti degil. Lyundamanin pozisyona kirmizi degil dedi reis. Buna özel küfür topici acilmali

çok büyük galatasaray düşmanı

bu adam yardımcısının başının yarıldığı kadıköydeki maçta talimatlara göre iptal etmesi gereken maçı niye oynattınız diye sorulunca

oynatmasaydım 50 bin kişi beni linç ederdi dedi

o maçı ofsayt gollerle kaybetmiştik

bu adam budur

bu adam yardımcısının başının yarıldığı kadıköydeki maçta talimatlara göre iptal etmesi gereken maçı niye oynattınız diye sorulunca

bu adam budur
Serefsizligini acik acik yapiyor. Ali koc tasmayi takmis buna. Sahibinin sesi

bu adam budur
Konuşmayı bile bilmiyor ama devletin kanalında hakem yorumcusu!

Bünyamin gezer onyekurunun pozisyona penalti degil. Lyundamanin pozisyona kirmizi degil dedi reis. Buna özel küfür topici acilmali
Her eski hakemi ciddiye almamak lazım, çoğu Avrupa'da maç yönetmeden kariyerini bitirdi.

Deniz Çoban bile yorumcu olmuş, Alex omuz attı tırsıp kırmızıyı bulamamış sarı vermişti.

Bünyamin'in kariyerini de Muslera bitirdi, görünce kıl oluyordur, diksiyonu ayıya benzeyen bir herifi kanala yorumcu diye çıkaran maldır zaten.

Her eski hakemi ciddiye almamak lazım, çoğu Avrupa'da maç yönetmeden kariyerini bitirdi.

Deniz Çoban bile yorumcu olmuş, Alex omuz attı tırsıp kırmızıyı bulamamış sarı vermişti.

Bünyamin'in kariyerini de Muslera bitirdi, görünce kıl oluyordur, diksiyonu ayıya benzeyen bir herifi kanala yorumcu diye çıkaran maldır zaten.
Ali koc atamistir bunu. Hep fener lehine konusuyor sacmaliyor haysiyetsiz. koskoca devletin kanal8na cikiyor bu basiretsiz

Zeki beyi dürüstlük ve cesaretinden dolayı tebrik ederim. Erman Toroğlu ve Levent Tüzemen dışında bu vasıfları taşıyan birisi de o.

Zeki'yi severim. Kendini dinleten bir üslubu var. Üfürme haberleri çok olsa da Galatasaray ile ilgili konuşmaları ve medyada bizi savunan isimlerden biri olması kendini dinletiyor. A spor adlı çöplükte sevdiğim birkaç isimden biri. Bir de sunucu vardı sonradan Zeki ile arası bozuldu adını unuttum onu da severim.

3 gün önce Vara çağırmaya tenezzül etmeyen Cüneyt Çakır denen eyyamcı dün akşam kendiyle çelişmiştir bunun aması fakatı yok kasıtlı bir biçimde yapmıştır bunu. Aynı bu noktadan konuşan herkes dürüst davranmıştır benim gözümde.

Üst Alt