Zengin Yönetim İstiyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zengin Yönetim İstiyoruz

Olay sadece para değil . A nokta Koç gibi futbol cahili olursan ve bilmediğini de kabullenmeyip ona göre adım atmazsan ligde küme düşmeye kalacak duruma düşersin.

Paranın yanında futbol vizyonu ve bilgisi gerekli. Paralı olan herkes egoludur. Kimisi az belli eder kimisi çok. Akıl vermek ve yönlendirmeği kolay kolay kabul etmezler. A nokta Koç bu sene son yılı olduğunu bildiği için Emre'ye sarıldı.

Zengin başkan dilleyen fener taraftarıdır. Bizde öyle bir kültür yok. Akıllı, bağlantıları ve iletişimi güçlü, reklam peşinde olmayan bir yönetim lazım. Yönetime nakit akışına katkı sağlayabilecek isimler alırsın, o ayrı.

Bize ekonomik ve sportif konularda günü değil geleceği kurtarma mentalitesiyle akılcı ve radikal planlamalar yapabilecek kadar zeka sahibi ve biatçı değil işinin gerçekten ehli olan adamları yanında bulunduracak birisi lazım.
Bunlar olursa para da bulursun, bağlantı da.

AK örneği varken hala başkanlık kıstasında ilk sıraya zenginliği koyan maldır. Adamın gelir gelmez Komidin ile yaptığı transferlerle kulübün ebesine atladığını ve para eden topçulardan gelen hayvani geliri resmen çöpe attığını çok çabuk unutmuşsunuz herhalde. Herifler küme düşmemeyi 32. haftada garantilemişti yahu.

Ya da Ünal Aysal'ın Hayrovic'lerle vs çöpe attığı kamyonla parayı arada bir hatırlatmak lazım sanırım.

Son düzenleme:
Üst Alt