Zidane, Real Madrid'e Geri Döndü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zidane, Real Madrid'e Geri Döndü

Sene sonu 2-3 tane yıldız gelecek gibi gözüküyor bunlardan da en iyisi Mbappe olur umarım da olur Real'in tarzına yakışacak bir oyuncudur.

Zidane: "Ayrılmak benim için gerekliydi. Ayrıldım çünkü takımın tüm kazandıklarından sonra bir değişikliğe ihtiyacı vardı. 9 ay önce gitmem sadece benim için değil herkes için en iyi çözümdü. Şimdi ise buradayım çünkü başkan beni aradı. Onu ve kulübü çok sevdiğim için buradayım.

Zidane: "Eve dönmekten çok mutluyum. Yarından itibaren bu kulübü olması gerektiği yere getirmek için çalışmaktan başka bir şey istemiyorum."

Zidane: "Şu anda en önemli olan kalan maçları oynayıp, çok daha önemli olan gelecek seneye hazırlanmak. Gelecek yıl değişeceğiz. Ama şimdi önümüzde kalan 11 maç var."

'Cristiano Ronaldo dönmeli mi' sorusuna Zidane, "Herkes biliyor ki Ronaldo en iyisiydi, en iyilerinden biri oldu. Ama şimdi nerede olduğunu ne yaptığını biliyoruz. Şimdi konuşulacak konu bu değil."

Milyar euro tutar bu transferler

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bale, benzema, isco, marcelo, kroos, asensio, diaz gibi bos beles heriflerden gelecek paraya 500 milyon da kasadan eklenirse sorunsuz bir sekilde gerceklestirilebilecek bir operasyon gibi gorunmekte.

Saka bir yana Kimmich, dijk falan imkansiz tabi de eriksen, hazard vs cepte gibi gorunuyor. Sonrasinda butun parayi mbappeye basmayi deneyeceklerdir. Forvet olarak da benzemayla devam edilir.

Bale, benzema, isco, marcelo, kroos, asensio, diaz gibi bos beles heriflerden gelecek paraya 500 milyon da kasadan eklenirse sorunsuz bir sekilde gerceklestirilebilecek bir operasyon gibi gorunmekte.

Saka bir yana Kimmich, dijk falan imkansiz tabi de eriksen, hazard vs cepte gibi gorunuyor. Sonrasinda butun parayi mbappeye basmayi deneyeceklerdir. Forvet olarak da benzemayla devam edilir.
Eğer gerçekleşirse manyak kadro olur orası ayrı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt