Ziegler Resmen Fenerbahçe'de


kiralanmışntvJuventus kulübü oyuncusu Reto Ziegler in 2011-2012 sezonunda kiralık olarak transferi konusunda oyuncu ve kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Anlaşma karşılığında Juventus Kulübüne 600.000.avro kiralama bedeli, Reto Ziegler e ise 2011-2012 sezonu için 2.000.000.avro garanti ücret ödenecektir.
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'desantosu bilmemde canerden iyi olduğu kesin :D iyi transfer sayılır yani her halükarda :asd:
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deZiegler=MalFener küme düşünce,devre arasında kaçacak delik ararsın artık.
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deFener'e yakışan bir transfer GERİZEKALI

Şu durumda Fener'e gelen her oyuncu gerizekalıdır
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deSarışın'lar aptal olur derlerdi'de inanmazdım..Şimdi Ziegler'i görünce harbi'den inandım..
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deiyi oyuncu ama santos kadar ekstra katkı vermez. takım zora girdigin santos gibi ileri çıkıp adam eksiltip gol atcak bi tip degil iyi gorev oyuncusu
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'desolbeke ihtiyacı vardı bunların ama bankasyaya düşene kadar. ziegler de de akıl yok juventusda kalcağını zannedip trabzonu reddetti. juventus tekmeyi vurunca bankasya gülü fenere düştü.
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deŞaşırtıcı hamle.Biz yine de "hayrını görsünler" diyelim.
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'desantos kadar verim vermez, adamın geldiği ortam belli ve sözleşmesi kiralık. gerisini siz düşünün
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'deCok iyi oyuncu an itibariyle Turkiye'nin en iyi sol bekidir . Siz bok atsaniz da atmasaniz da degisen bir sey olmayacak o yuzden objektif olmakta fayda var . Kiralik geldigi icin yollamasi da dert olmayacaktir . Lakin 3-4 ay sonra FB kume dusecegi icin bos bir transferdir .
 
Cevap: Ziegler Resmen Fenerbahçe'dehic izlemedim bu adami santosdan iyimi?Bence santos kadar iyi olmasa da boşluğunu doldurabilecek kapasitede . Gerçekten kaliteli bir oyuncu .Santos kadar potansiyelli değil ancak ondan çok daha istikrarlı . Santosu 7 m euroya satıp 600 bin euro maliyetle boşluğunu doldurmak akıllıca bir hamle oldu fener açısından . Maddi açıdan zorda iken hele hele gökhanı dahi satmayı göze almışken 6.4 m euro kazanç ciddi bir rakam ( kiralık geldi ama en azından bu zor sene için boşluğu doldu )
 
Üst Alt