Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Son

Arkadaşlar Bu Şifo Mehmet denen adam kesinlikle futbol cahili ve iyi giden herşeyi bozmaya ayarlı bir adam.

Skor 3-1 Sahanın yıldızı Tita ve Sedat Akçay adam gitti. 2 adamı çıkardı.

Önce hücum gücü ileri top taşıcak 1 adam kalmadı. Sedat çıkınca da takımın orta alandaki direnci bitti.

Maç 3-3 e geldi. BJK den aldıkları adam 90 dk 1 kere Santos u tutamadı. Oraya ne destek verdi. Ne de Önlem aldı.

Kısaca Antalyaspor : 4 Şifo :3

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Son

Valla sifo nassil basariyor bilmiyorum ama adamlar her büyük takim'a kök sökturuyolar.

Ps: Fener zenci seviyor

Süper maçtı.Sahsen bir futbol sever olarak çook keyif aldım.Fanatikliği bir kenara bırakırsam Santos da çok güzel oynadı...

Şu Erhan a 90 dk. sabretti ofsayttan çıkamayn sarı çocuğu aldıya oyuna şifo harbi bencede futbol cahilidir. Adam gibi hamleler yapsa bu fener gol mol atamazdı..

fenev: işte bunu seviyorum

sergeypacomedjehoua_antalya.jpg

Millet o çok övdünüğüz Bilica - Lugano ile fener son 3-4 maçtır paso 2-3 bugünde 4 gol yedi. Bizim takımı geçtiler dikkatinizi çekerim.

Galibiyete rağmen Antalya çok zayıf bence.

Hurriyet Internet portalında olabilecek en pembe,yumuşatıcı başlıgı atmayı yine becerebilmiş.Kutluyorum.Galatasaray yenilseydi acaba nasıl bir başlık görürdük.Tahmin edebiliyorum..

Allah fenerin başından selçuk şahin , ali bilgin ve uğur boral 3lüsü eksik etmesin :D :D

bermuda şeytan üçgeni gibiler mübarek,her antrenörü kıskandıracak oyuncular ..

yalnız benim aklım hala ömer üründül denilen yalakada.bi insan bu kadarmı taraflı yorum yapar.

Fenerin savunması çoook berbat gerçekten hemde stoperler as takım oyuncusu :)

Böyle devam ederse en az 7 puan farkla şampiyon oluruz yeter ki kendi kendimizi yakmayalım.

yalnız dikkat ettinizmi guiza artık kaçırdığında kale direkleriyle sevişmiyo bilio tabi ne fantezilere gebe olduğunu :eek:

Üst Alt