Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 4-3 Fenerbahçe | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor - Fenerbahçe | 20:30 | 18 Ocak | T

Buraya yazıyorum Fener alır demiştim ama bu kadro çıkarsa Antalya en az beraberlik.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor - Fenerbahçe | 20:30 | 18 Ocak | T

offfffff ne gol yazdı bizim eski yalçın

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 1-1 Fenerbahçe | 18 Ocak | TRT1| İ

antalyanın golünden sonra ömer üründül: ingiltere ligi gibi gol attı

:D :asd:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 1-1 Fenerbahçe | 18 Ocak | İlk Yar

İyi maç oluyor. Bu kadar açık oynayan Antalya ya bile fener Alex in zorlaması go lattı.

Alex işallah çok pis sakatlanır. 3 ay oynamaz o zaman görürüm feneri.

Bizim en iyi adamlarımızı sakatladılar. Yine de yılmadık.

1 Alex sakatlansın fenerin halini merak ediyorum.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Antalyaspor 1-1 Fenerbahçe | 18 Ocak | İlk Yar

orhan ak neco ya sinirlenip topu tribüne vurdu :D

biz bu orhanlarla, necolarla şampiyon olduk değil mi :asd:

Gökhan Ünal'ı oyuna alsalar da gözümüz futbolcu görse. Messi'nin en yakın maçı cuma.

Santos mükemmel değil karşısındaki Erhan denen kazmasporlu onu mükemmel oynatıyor.. Kasaptanmı almış lisansı anlamadım ne savunma yapabiliyo be hücum Antalya nın tüm ataklarını bitirdi adam..

Erhan'ın zayıf olduğu kesin.Tüpçü bu adam için Aydın+para saymış.Bu adamı Bjk'liler assa günahı olmaz.Bu arada Antalya cidden zayıf her topu geri yolluyorlar ve neden bu kadar sinir yapmışlar anlamış değilim.Biz bu adamlara kazara maç veriyorduk ya şaka gibi.

Üst Alt