Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 2-0 Altay | 23 Aralık | İkinci Yarı

vay be spiker costu özer yildiz olmus bu macla :rolleyes:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | İkinci Yarı

Özer alex olmasa biraz zor oynardı.Oynasa bile mevkisi olmayan sol açıkta oynar.Anca türkiye kupası maçlarında oynar.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | İkinci Yarı

Sizin gibi gençleri Avrupada görmek isteriz :)

Şaka bir yana Fenerbahçe'den sadece ama sadece takımımızda olmasını istediğim tek oyuncu Özer'di..

spiker salak mi ya

niye özere yildiz diyor bu

itiraf etmeliyizki yönetimimiz geçen sezon özer konusunda hata yapmayacakdı zira şuan bile özer bizim takımımızda olsa iş yapabilirdi.Özer çok yetenekli bir oyuncu ve ilerde bir şekilde fenerde sürekli oynayabilcek bir oyuncu olacak zira şuan bile alkışlarla kenara gelmesi özer tarafındada büyük moral oldu.Şİmdi yönetimimiz bu noktadaki yanlışlığı bursaspolu sercan ve volkan şen transferlerinde yapmamasını umud ediyorum.

Maç tek taraflı oynanıyor ve skor 3-0.Altay iyi bir takım ama feneride gözünde çok büyütmüş zira ilk yarı gol yiyene kadar ben altayı çok beğendim ancak büyük takım çekingenliği onların dezavantajı oldu.

fb yönetimi zemini bilerek böyle yapmış bence.alex dışında teknik oyuncuları olmadığından şansa bala böyle daha kolay gol atacaklarından bu yolu seçmiş olabilirler.:D

Şu özeri yönetim beceriksizliği sayesinde avucumuzun içinden fenere hediye ettik yazık! sakatlığını atlattı 11 de oynamayada başladı bu çoçuk yeni tuncay şanlı olur...Bizde olsaydı müthiş olurdu...

spiker sank barcelona real madrid macini anlatiyor.. tarafsiz oldugunu nasil belli ediyor

Şu Cenk Ahmet kimsenin dikkatini çekmedi mi ? Çok yetenekli bir oyuncu gibi Tabi sadece bir maç değil geniş bir inceleme yapmak lazım

spikere bak ya birde zor pozisyonmuş.. adam 1,5 metre geriden çıkıyor.

Spiker Özerin reklamini yapmaktan maci anlatmadi,anlattigi kisimlardada rengi belliydi zaten.

Şu spiker de Semih için "Türk futbolunun en centilmen isimlerinden biri" dedi ya ben birşey demiyorum.

Ben de defanstan uzun saçlıyı beğendim.Yiğit Can'dı galiba.Taş gibi defans tekniği de fena sayılmaz.

fener bu sene sampiyon olamazsa bu takimda ne özer kalir yada baska biri

en gec 2 sene sonra anadolu takimlarinda göreriz özeri

Üst Alt