Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Denizli hangi maddeyi kullanıyor. bende ondan istiyorum:D

beyler şakaydı o denizli hani maçlardan sonra yok 70 puanla sampiyonuz yok su haftadan sonra garantileriz falan diyorya ona atıfda bulundum:D

Denizli hesap makinasını alır yine eline başlar hesap yapmaya Kaldı 2 maç gruptan çıkamazlar artık 2 kupa gitti kaldı geriye 1

Feneri kupadan hasret bırakma ihalesi bizde demek oluyor bu.:D

Feneri kupadan hasret bırakma ihalesi bizde demek oluyor bu.:D

öyle hocamda kupayıda alsak artık bizde arayı iyice açalım zaten galatasaray türkiye kupasında 40 senedir hep 2-3 senede final oynardı yarı finalden aşağıya inmezdi ama son 5-6 yıldır durgun gibiyiz össan abi sağolsun kupa beyi ünvanımızıda yok etti..

Hakikatten yılmaz vural sağ gösterip sol vurdu.İlk yarıda fırtına gibi bir kasımpaşa vardı ve bjk den çok isteklilerdi.bjk pili bitik bir şekilde oynuyor.

Ne bir mücadele nede futbol adına ortaya bir şey koyuyor.bjk düşüşde zira ilk devrede gösterdikleri mücadelenin eseri bile yoktu bu maçda.

Ligde nasıl bir çizgide gidecekler hepberaber göreceğiz ama bu şekilde zirveyi zor yakalarlar.

Gerçi biz ve fener ele geçen fırsatları altın tepsi ile bjk önüne verirsek geçen yılki gibi bir şampiyonlukda alabilirler ama şu bir gerçekki türkiye kupasında bjk tam bir hayal kırıklığı yarattı.

öyle hocamda kupayıda alsak artık bizde arayı iyice açalım zaten galatasaray türkiye kupasında 40 senedir hep 2-3 senede final oynardı yarı finalden aşağıya inmezdi ama son 5-6 yıldır durgun gibiyiz össan abi sağolsun kupa beyi ünvanımızıda yok etti..

Vallahi Hocam Kupa'daki en kötü senelerimizden birinde Ü.Karan 90+2 de vurdu ya zaaaank diye,müthiş bir haz alıyorum o an aklıma geldikçe.Kendi gooooooool sesim hala kulaklarımda.

Maçın etiketleri : Taraftar, Yılmaz Vural,Milli Takım ve Necip.

:eek:

y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+demir%C3%B6ren+yeter.jpg

Necip umarım milli takımın değişmezi olur Hamit-Nuri-Necip-Arda orta sahası epey iş yapar gibi geliyor , ama hayal işte :rolleyes::rolleyes:

Bir GALATASARAY taraftarı olarak bjk taraftarından utanç duydum bu nasıl sevgıdır dakika 45 bjk yenılıyo evet ama yenılsede onunde 45 dakıka var kocaman yıldırım demiroren yeter dıye bagırıyo ne alaka allahıma tekrar sukrettım bugun ıyıkı GALATASARAY lı dogmusum ıyıkı galatasaray gıbı terbıyelı ahlaklı bı taraftar toplulugunun ıcındeyım NE mutlu kı bana GALATASARAY'lıyım ALLAH'ıma bınlerce şukur

Bu arada Bjk nin taraftarı niye 2 ye böldü kendini maçta ya :D

Üst Alt