Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | İBB 1 - 0 Beşiktaş | 16 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | İBB 1 - 0 Beşiktaş | 16 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Büyükşehir Belediyespor - Beşiktaş | 20:30 | T

Lanet olsun ya bu Ömer Üründül yüzünden maclardan sogudum

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Büyükşehir Belediyespor - Beşiktaş | 20:30 | T

Bu Holosko'ya da demedikleri kalmadı.Biri holoŞko der bu da hölösko diyor :D

BJK alamaz bu maçı. Diğer maçlardan farkı yok.

bu mac fb tv'de mi oynaniyor yada bana mi öyle geliyor 2 tane maymunu koymuslar oraya fenerin balon oyuncusunu 5dk da süper yildiz yaptilar

2 metre önünde olan oyuncuya pas veriyor üründül hayvani bak görüyonmu abdülkadir'deki kumasi cok büyük oyuncu olucak diyor :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Valla ya amma övdüler şu abdulkadir i.. Oğuz yokmu kadaroda ya yedekleri hiçbiyerde yazmıyo.

Maşallah spikerin ağzından bal damlıyor :D

Ulan rüzgardan çanak dönmüş bu maçı bile internetten izliyorum.

Buz pateni bile bu maçtan daha heyecanlı.

Necip denen arkadaş ileride çok iş yapıcak Beşiktaşta şimdiden söylüyorum.

Bu Necip'i istesek bize verirler mi?

Abartmayalım oynatsak bizim altyapından 10 tane Necip üstü oyuncu çıkar.

Abartmayalım oynatsak bizim altyapından 10 tane Necip üstü oyuncu çıkar.

Bizde çıkaralım o zaman. cesaret lazım bu işlerde. mesela Eric zamanında Ferhat ve Ugur Fenerbahçe maçında as oynamıştı. cesaret lazım yarın ki maçta bekliyorum ben genç oyuncuları

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | İBB 0 - 0 Beşiktaş | İlk yarı

Frank Rijkaard herşeyin en iyisini yapar. Oynatmıyorsa vardır bir bildiği.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | İBB 0 - 0 Beşiktaş | İlk yarı

Beraberlik halinde Beşiktaş %99 eleniyor.Yenmeleri halinde Beşiktaş %60 elenmez.

Üst Alt