Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Manisaspor 2-1 Beşiktaş | 22 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu | Manisaspor 2-1 Beşiktaş | 22 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası | Manisaspor 1-0 Beşiktaş | 22 Aralık | İlk Yarı

Gooooooooool Simpsoon 1-0

Şu nedir ya? Biri açıklasın bana lütfen.:)

Şaka mı yapıyorsunuz yoksa biz mi çok ciddiye alıyoruz anlayamadım.

Böyle uzatarak sanki çok şey kazanmış gibi sevinecek ne var ki? Lig maçı olsa anlarım da alt tarafı anlamsız bir kupa maçı. Kaybetseler bize ne?

Kötü oldu. BJK kazanır işallah. Bizim takım kupada yine elencek bari fb rakipsiz kalmasa iyi olur.

Böyle uzatarak sanki çok şey kazanmış gibi sevinecek ne var ki? Lig maçı olsa anlarım da alt tarafı anlamsız bir kupa maçı. Kaybetseler bize ne?

İstediğim gibi sevinmek te mi yasak oldu

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :D

Gooooooooool Simpsoon 1-0

:ciftetelli: :ciftetelli: :ciftetelli:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası | Manisaspor 1-0 Beşiktaş | 22 Aralık | Devre Arası

Goooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll olmuş :D

İstediğim gibi sevinmek te mi yasak oldu

Lafı niye çekmek istediğin yere çekiyorsun? Sadece anlam veremiyorum bu kadar basit. Abartıp tepki gösterecek birşey yok. Sana yapma, etme mi dedim ki sen bana yasaktan falan bahsediyorsun?

Basit ve nazik bir şekilde sordum sadece. Bana göre çok abartılacak birşey yok o kadar. Aynı şey Necati Şen içinde geçerli fakat o artık Bjk ve Fb'den inanılmaz derecede haz alan biri.:D Adamların tırnağı kanasa bayram yapacak.:D

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası | Manisaspor 1-0 Beşiktaş | 22 Aralık | Devre Arası

beşiktaşın bu kupayı son yıllarda müzesine üst üste götürmesi açıkcası beni rahatsız ediyor, elenmelerini isterim belkide o yüzden takip ediyor arkadaslar yoksa kim takar bjkyı

ilk yari bitti bjk nin kocaman bir medya balonu oldugu ortaya cikti

ferrari yoksa bjk de yok

beşiktaşın bu kupayı son yıllarda müzesine üst üste götürmesi açıkcası beni rahatsız ediyor, elenmelerini isterim belkide o yüzden takip ediyor arkadaslar yoksa kim takar bjkyı

Valla her sene biz şampiyon olalım da onlar alsınlar kupayı.Şikayet etmem.:) Zaten bize yetişmeleri çok zor.:) Hala önlerinde 5-6 sene var.:D

Bir süre sonra bu kupayı da alamayacaklar zaten.:)

Beşiktaş,Fenerbahçe.Bu takımlar son zıplayışlarını gerçekleştiriyorlar.Görüceksiniz 2.yarı Galatasaray çoşacak.Ben Trabzondan'da biraz ümitliyim.Gerçekten kötü kadroları yok.Sadece forvetleri yok.Bizede bir stoperle bir defansif orta saha alsak(Appiah türü)Bizi hiç kimse yenemez.

şu beşiktaştan Ernst ve Ferrari'yi çıkar anadolu takımından farkı yok parasıyla rezil olmaktan başka birşey değil

İkinci yarıya yetişecek mi bu adam?

"FERRARİ SEZON SONUNA KADAR MASKEYLE OYNAYACAK"

Ferrari'nin, göz çukurunu çevreleyen kemiğin kırılması nedeniyle 3 ay maskeyle oynamak zorunda olduğunu vurgulayan Mete Düren, "Yani sezon sonuna kadar maskeyle oynamak zorunda. Ferrari’nin kırığı normal şartlarda kendiliğinden düzelecek bir kırık ama, daha sonra bu oyuncunun aynı yere tekrar darbe alma ihtimali var. Bu da daha ciddi sorunlara neden olur. Bu sebeble ameliyat öneriliyor. 1 hafta sonra Ferrari’yi ameliyat edeceğiz. Ameliyatın ardından 15 gün dinleme döneminden sonra, maskeyle çalışmalara başlaması gerekiyor. Üç ay maskeyle oynamak zorunda. İbrahim Toraman maskeyle oynayamadı, ama onun sorunu burun köküydü, fakat Ferrari'de sorun olmaz, çünkü bu maske gözlük gibi duracak" dedi.

yani 100% kapasiteyle oynamayacak

onun icin bjk ikinci devre erken kopar yaristan

Üst Alt