Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonu

Adam koskoca Galatasaray'ın lisanslı profesyonel futbolcusu sen topçu değil diyorsun. Şaka bir yana ben de hiç beğenmedim. İstediği yere gidebilir kanaatindeyim. Boşuna vakit harcamasın bizde.

Antrenman havasında geçen vasatın da altıbir maçtı. Sakatlık olmaması çok güzel. Benim çıkarttığım ana fikir Leo Franco ve Nonda gidebilir.

Teşekkürler.

Yahu arkadaşlar elimizdeki en iyi kaleci Leo Franco, Aykut ya da Ufuk yarısı etmez Franco'nun. Topu herikisi de oyuna sokamıyor. Siz şimdi izleyin Franco'yu önünde artık defans oynatacakmış Rijkaard öyle bir karar almış!

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Ankaragücü 0-0 Galatasaray | 27 Ocak | Maç Sonu

ne sıkıcı maçtı he.. serkan + barış ciao

Beyaz bir zeminde birileri koşuyordu. Bir tane de küre cisim vardı. Bir oraya bir buraya gidip geliyordu. Garip.:allaalla6vr::rolleyes::eek:

Ya beyler hep okuyorum cildiricam artik su fizik olayi emre colak bu fizik yapisiyla oynayamaz falan messi cok mu fizikli emre tarzi oyuncular cok fizikli olmazlar ma guclenmesi lazim o ayri

Bu ağır saha ve hava şartlarında çok iyi futbol beklemek elbette doğru olmazdı. Sakat vermeden maçı tamamlamak tesillimiz oldu. Yalnız kazanmamız gereken bir maç olsaydı ve mevcut kadroyla oynamak zorunda olsaydık acaba daha güzel oynayabilirlermiydi? Bu soru geliyor aklıma.

amacım ortalığı birbirine karıştırmak değil ama, dünkü maç tam bir rezaletti.

Sahadaki takım GALATASARAY.

ve 90 dakika maçı izledik. saha şartları, yorgunluk gibi şeylwer tabiki olacak.

ama bırakın golü, adam gibi 1 tane bile gol pozisyonumuz yok.

Galatasaray ın yedek kulübesinde bekleyen adamlar, 1 gol pozisyonu üretemiyorlar.

o zaman sakatlık olduğunda vay halimize.

Ayrıca;

Şu defans hattında, Servet-Emre-Mehmet- mustafa paslaşmalarından bıktık artık.

bu takım ne zaman topu oyuna sokacak. 50 kere topu kendi yarı alanımızda çevirip, sonunda şişiriyoruz.

umarım böyle maçlardan ders çıkartıp avrupa maçlarına öyle çıkarız. yoksa çok canımız yanacak.

Defans topu ileriye yerden oynadığında topu alan adamlarımız yüzünü rakip kaleye dönemeden baskı yiyor bazen de sertliklerle karşılaşıyorlar.

Bu beceriden öte, hareketli bir saha içi yerleşimle çözülebilir. Ortasaha oyuncularımızın saha içi yerleşimlerini daha iyi yapmaları, başa kaçıp top istemeleri lazım.

Defans topun çabucak kendine geri geleceğini bildiği için, aktif dinlenmeyi sağlayacak şekilde çok topla oynuyor olabilir.

Hayatımda izledigim en kötü Galatasaray maçlarından biriydi,hatta en kötü futbol maçı :D

Kadroyu görür görmez böyle maç gececegini anlamıştım,kadroda 1 tane çalım atabilen oyuncu vardı.

Tek üzüldügüm nokta Emre Çolak'ın düz oyuncularla sahaya çıkmasıydı,pas atar pas alamaz durumu vardı,gereksiz yere oynadı çocuk :) yanında en azından bir Caner bir Berkin olsaydı iyi olurdu.

Kadroya baktığımda hava ve saha şartlarını da göz önüne alırsak fazla birşey beklenmeyeceğini tahmin etmiştim.Oyunda yaratıcı futbolcu eksiklii çektik.Emre'nin daha tecrübe kazanması lazım...Dün gece takım olarak iyi değildik ama Avrupa'da tek forvet diye takımda kalmayı garantileyen Nonda'nın da sahada dolaştığını gördük...Yazık oldu Kewell'a:(

Ya beyler hep okuyorum cildiricam artik su fizik olayi emre colak bu fizik yapisiyla oynayamaz falan messi cok mu fizikli emre tarzi oyuncular cok fizikli olmazlar ma guclenmesi lazim o ayri

Messi de çok fizikli değil ancak rakibinden sıyrlıdığı zaman ona yetişebilen olmuyor, süratine yetişilmiyor.

Emre'ye dikkat ederseniz topu rakipten her zaman kurtarıyor ancak kendisi sıyrılamıyor. Bu fizik problemi değil de ne?

Yapılan hareketlerin faul olduğunu ben de görüyorum ancak Emre'nin bu faullerden kaçmayı öğrenmesi gerek. Fizikten daha da önemlisi bu bence.

Umut Sözen'in No look pasını gören oldu mu ? dk 89.

Üst Alt