Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 20:30

3 günde 1 maç oynamaya daha alışkın olan taraf biziz.Mutlaka bir avantaj sağlayacaktır bize.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası B Grubu | Galatasaray - Trabzonspor | 23 Aralık | 20:30

Harry Kewell, Elano Blumer ve Leo Franco devre arası için idari kadronun verdiği izinle bugün ülkelerine gittiler.

Galatasaray.org

Keita da kart cezasını bu maçta çekecek heralde, hücum hattında epey zorlanacağımız bir maç olacak.

Keita ve Yabancılarımız tatil öncesi Bu maçta bir şov yapar tatile çıkarla. Takımda 6-7 gün dinlenir. 2yarı için hazır hale gelir işallah.

Kewell Keita Elano yoksa kimler oynayacak önde oyuncumu kaldi sanki , mactan sonra ciksinlar tatile .

Keita Türkiye Kupası'ndaki Orduspor, Denizli Bld ve Ankaragücü ile ligdeki cezalı olduğu G.Antep'in dışında Denizli maçında da yok.

Ufuk Ceylan

Uğur Uçar

Murat Akça

Emre Güngör

Caner Erkin

Tobias Linderoth

Mehmet Topal

Emre Çolak

Serdar Eylik

Berkin Arslan

Anıl Dilaver

çıksak ne hoş olur.

Bir de Neskeens'in oğlu vardı takımın alt yapısında. O ne? Hiç görebilecekmiyiz acaba?

neeskens'in oğlu süper gençler'de oynuyor.. a2 liginde bu sene oynaması yabancı statüsü ile ilgili bir durumdan dolayı mümkün değil diye birşey duymuştum daha önce.. 92 doğumlu ayrıca.. gelecek yaz 18 yaşında olacak , o zaman izleme fırsatı bulabiliriz belki..

...................Ufuk....................

Sabri.....Emre A.....H.Balta......Caner

................Linderoth.......................

........M.Sarp............Barış..............

Keita.....................................Arda

..................Serkan Çalık...............

Hala iyi 11 çıkarabiliyoruz :)

Keita oynayacak bu maç.Umarım bu sefer forvette onu dener Kewell'ın yokluğunda.Arda ve Aydın'dan çok daha iyi olacağı kesin.

...................Ufuk....................

Uğur.....Emre A.....H.Balta......Caner

................Linderoth.......................

........M.Sarp............Arda..............

Keita.....................................Serdar

.................-------...............

Maçtan sonra verilmiyor mu şu izin? Görünen o ki Türkiye Kupası maçlarını önemsemeyeceğiz bu sene. Maçlarda yedek kalan oyunculara şans verilecek anlaşılan.

As takımla cıkılmalı. forvette dostum Berkin i görmek isterim :)

Trabzon, fener macinda cok yiprandi moralleride bozuk.

Kazaniriz diye dusunuyorum.

Trabzon, fener macinda cok yiprandi moralleride bozuk.

Kazaniriz diye dusunuyorum.

Kiminle kazanmayı düşünüyoruz maçı? Forvetimiz bile yok. Ben banko 2 diyorum o maça.

Trabzon Fener 'e karşı kaleye isabetli top atamadı ama bize karşı bu kadar bahtsız olmazlar. En azından hakem şansı bu defa yanlarında olacak.

Ezik Trabzon bizim maçta kendini yırtla Boş kaleye atamayanlar yıldızz olur. Ama Bu Trabzon'u 5 leyip yollamak şart kanımca. Yedek fln fark etmez.

bize panter kesilirler bu maçta

Yedek çıkarız büyük ihtimal tribünler de 5 bin kişiden fazla olmaz.

Üst Alt