Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Rakibimiz Gaziantepspor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Rakibimiz Gaziantepspor

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Rakibimiz Gaziantepspor

Böyle saçma kura görmedim. Ne gerek vardı daha kura çekmeye. Zaten herkez kendi grubundaki takımla eşleşmiş :SS: Artık ben Antep'i elersek karşımıza yine Antep çıkar mı diye düşünmekteyim :eek: Bu federasyonun işi belli olmaz :p

Yarı finalde Bjk ile eşleşecek olmamız güzel olmuş. 2 maçta paylaşalım kozlarımızı. Gerçi çeyrek finali geçeceğimiz muamma.

skandal bu kura.. olur mu boyle iş... ztn bu sistemin bi mantıgı yok ki.. uefa da denedi ama vazgecti biz hala bu sistemle devam ediyoruz..

Şu sistemden vazgeçsinler artık eski sistem eleminasyon daha heyecanlıydı.

saka gibi ya, yeminle

bjk cok balli.

yari finaldeler

keske finalde karsi karsiya gelseydik

simdi bjk ye karsi elenirsek, elveda avrupa.

oysa finalde kaybetsek bile, avrupaya gidiyorduk.

Bu kadar saçma bir kura olmaz. Herkes kendi grubundaki takımlarla eşleşmiş. Eleminasyon sistemi daha heyecanlıydı. :eek:

antebi eleriz problem olmaz ama yari finalde bjk gelecek keske finalde karsilaşsaydik

Önümüze tas koymak icin gereken hersey yapılmıs. Alayınız gelse rezil kepaze edip geri yollarız.

Dünya'da böyle saçma bir organizasyon yoktur. Gruplu turnuva yapıyorsun, ama gruptan çıkanlar, grup arkadaşlarıyla eşleşiyorlar. TFF kadar dandik bir kurum daha yok.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Rakibimiz

bu **** ne cok havaya girdi ya sampiyon olcaz diyen bile var gercekten tiner cekiyo bunlar..

Bu kura mi oluyor simdi? Kurada "degisik" rakipler gelmiyormuydu. Bosuna yorulmuslar..

çok saçma olmuş gerçektende.hadi 1 veya 2. maçlar aynı gruptaki takımlar olur ona bişe demeyizde çeyrek finaldeki 4 maçın 4 üde hep aynı gruptaki takımlar..gerçekten çok komik bi durum.Avrupada haber cıkmışsa gerçekten çok dalga geçerler ülkeyle.zaten futbolumuz iyi değil bide böyle olaylar ...:ays:

en zor kurayı biz çektik antep taş gibi savunma yapıyor ofans gücü de fena sayılmaz antep maçları çok zorlu geçecek. beşiktaş antep belediyeyi çok rahat eler beşiktaşa karşı ilk maçta iyi savunma yapmamız lazım sol bekimizde balta oynayacaksa q7 dağıtır o kanadı q7nin hızı dışında beşiktaştan çok büyük çekincem yok simaoyu sabri reis geçen sene ezmişti atletico maçlarında saorun olmaz o kadar cana da gutiyi sindirir:)formda bir pino arda baros(stancu) hattı beşiktaşa karşı çok pozisyona girer defansı çok sorunlu bir takım çünkü.

Quaresmamı hızlı.haha güldürme beni.bana göre normal bi hızda.Arda ile aynı hızları.Sercan kadar hızlı değil Quaresma

statü demeye bin şahit lazım??bu kuralı koyanlar her kimse içki masasında konuşulup karara bağladıklarını düşünüyorum yoksa normal insanların düşünebileceği birşey değil :D

105 te 1 olasılık gerçekleşti ama 7 de 1 olması bile yeterince saçma bir durumdu.

ZTK nda önümüze geleni silindir gibi ezmemiz lazım, rakip ayırmaksızın... ;) Bu durumda şansızlık bizim değil Antep 'in oluyor.

Üst Alt