zlatan ibrahimović - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pirlo nun düşünüyorum öyleyse oynarım kitabında sayfa 87-88-89 da yazıyor terim aleyhine olan görüşleri.
Hangi dilde okudun ? Biri bu kitabı yorumlamıştı dil sorunu oldugunu FT saatlerce taktik anlatıyor ama tercumanı hemen kısa keserek soyle boyle oynayın diyormuş. Orada FT değil tercumuna saydırmış. O videoyu bulabilirsem parça parça anlatıyor.

Reporter: "What can you say about Leo Messi wearing number 30 instead of number 10 at PSG - Paris Saint-Germain?"

🗣 Zlatan Ibrahimović: "I think he did the right thing, this shows that he is three times better than Neymar."

:asd:

Zlatan Ibrahimovic: "Tanrıya inanmiyorum, kendime inanıyorum."

Zlatan Ibrahimovic: "Mbappé'ye PSG'den ayrılmasını tavsiye ettim. Ama sonra PSG başkanına da satılmaması gerektiğini söyledim!"

Zlatan Ibrahimovic: "Mbappé'nin Real Madrid ortamı gibi daha yapılandırılmış bir ortama ihtiyacı var."

Zlatan Ibrahimovic: "Guardiola beni hiç anlamadı. Guardiola karakterli oyuncuları sevmiyor."

Zlatan Ibrahimovic: "Tanrıya inanmiyorum, kendime inanıyorum."

Zlatan Ibrahimovic: "Mbappé'ye PSG'den ayrılmasını tavsiye ettim. Ama sonra PSG başkanına da satılmaması gerektiğini söyledim!"

Zlatan Ibrahimovic: "Mbappé'nin Real Madrid ortamı gibi daha yapılandırılmış bir ortama ihtiyacı var."

Zlatan Ibrahimovic: "Guardiola beni hiç anlamadı. Guardiola karakterli oyuncuları sevmiyor."

Üst Alt