zlatan'ın geleceğine inanmak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

zlatan'ın geleceğine inanmak

Şuan pes açıp yüklü değilse yükleyip İbrayı bize transfer edenlerle aynı kişilerdir.
Yazık gerçekten,Türkiyede her alanda yönetici olmak kolay.

7den 70'e böyle geldi böyle gidecek,ilkokul başkanlık seçiminde bile okula ''deniz'' getirecem diyip başkan olan çoçuklardık normal tabi.

34 yaşında hala senelik 7.5 Milyon Euro kemiksiz para alıp, Paris gibi dünyanın en güzel şehirlerinden birinde yaşayan bir adamın geleceğine inanmak ile eşdeğerdir.

İstanbul da güzel, yaşı gelmek için makul ama senelik 8.5 vereceksin ki düşünsün adam. Bonservis de istenecektir en az 4-5 Milyon Euro.

Bv9jnEcCYAAEyc9.jpg

BEJAKE ZİHNİYETİ

Koskoca İbrahimvic için eğer yabancı basında "Galatasaray" haberi hiç çıkmadıysa yalandır. Milan'a gidecek gibi ama bizim yerli medya sırf rating için saf taraftarı iyi gazlıyor.

Forma reklamı alamayan yönetim İbra için mi sponsor bulacak? Kulüp kendi hiç ödeyemez zaten. Eskiden Ronaldinho ve Şişko Ronaldo haberleri çıkardı heralde yeni moda İbra oldu.

Yönetim çok akıllı şekilde yalanlamayıp tepki çekmiyor.

görüştüklerine bile inanmıyorum. ManU ve Milan haberleri var eğer para isterse MLS var. Gerçekten inanan varsa ya çok saftır ya da fazla kendini kaptırmıştır.

aynı fikirdeyim komik duruma düşürmekten baska bi halta yaramayacak sey umutla yazılan cümleler.

ki yönetim daha yönetim bile olamamışken. zlatan gibi bi oyuncuyu getirme ihtimalleri sıfır.

İbra'nın buraya gelmesi için tek sebeb bulamıyorum? Geçen sene 35 civarı gol atmış ve hala PSG'nin en önemli oyuncusu.

Transfer konusunda; ManU ve Milan ciddi istiyor. Eğer derse ki futboldan sıkıldım biraz para kazanayım taş gibi MLS var. Hem stadlar full,hem futbola açlık var,hem deli para var,hem efsaneler orada vs.

İnanan varsa gelsin beni de inandırsın ne diyeyim..

bunu burda ilk defa söylüyorum zlatan ibrahimovic galatasaray'da!

kaynak soracaksın dimi? adam işte bu manteliteden bahsediyor ota boka ümitleniyoruz..

şuan sadece Türkiye'de konuşulduğuna göre ve yabancı hiçbir kaynak haber yapmadığına göre geçiniz diyebileceğimiz bir transfer.

Kimse kusura bakmasın,no offense,saflıktır.Hele ki sözde haberler twitterdaki büyük tepkilerin üstüne patlamışken.Bariz bir algı operasyonu bu.

Üst Alt