Zombieler hakkindaki samimi fikirleriniz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zombieler hakkindaki samimi fikirleriniz

Cevap: Zombieler hakkindaki samimi fikirleriniz

Siz insanları öldürüp yemeyi bilirsiniz tıpkı leş kargaları AKBABALAR gibi. Biz insanın kanını ayakta içeriz BABALAR gibi.

Koyun sürüsü gibi adamlarsınız ancak SİZ.

VAMPİR > ZOMBİ. Bunun aksini iddia etme artık vallahi sana laf dinletemiyorum. Omiriliğini kullan kardeş diğerini geçtim artık.

nazi-zombiler.png

Ayağınızı denk alın.;););););):)

Kurt Adam' lar alayını üst üste koyup alaşağı ederler yada onun gibi birşey yaparlar ama kesin yaparlar.

Vampirler icten pazarlikli, gunduzleri canim bir tanem geceleri de oba ben vampirim kan icerim heyo heyo modundalar. Ne olduklari belli degil. Sinsiler. Fakat zombi kardesler neysek oyuz deyip ortalikta dolasirlar. Daha tutarlidirlar. Vampirler gibi gece baska gunduz baska olmaz zombiler. Ne ise odurlar.

Zombiler vampirleri dover.

the ahmet ozgun guvene sormak lazim reis o boyle manyak manyak seyleri sever

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aynen öyle beyler kurtadamlara laf yok. Adamlar Ülkü ocaklarından çıkma bir kere, iman gücü faktörü var.

Havai fişek zombilerin dikkatini dağıtır mı? Öyle bir film vardı da, adını unuttum. Havai fişek atılınca kilitlenip kalıyorlardı.

Havai fişek zombilerin dikkatini dağıtır mı? Öyle bir film vardı da, adını unuttum. Havai fişek atılınca kilitlenip kalıyorlardı.

land of the dead :005: iyi filimdi

bu arada ne diyecektim HAH kurtadamlar vasat elemanlar bence buyrun bir kurtadam

[video=youtube;FHaJhp3M-ww]https://www.youtube.com/watch?v=FHaJhp3M-ww[/video]

tek lafla ekarte oldu

Vampirler icten pazarlikli, gunduzleri canim bir tanem geceleri de oba ben vampirim kan icerim heyo heyo modundalar. Ne olduklari belli degil. Sinsiler. Fakat zombi kardesler neysek oyuz deyip ortalikta dolasirlar. Daha tutarlidirlar. Vampirler gibi gece baska gunduz baska olmaz zombiler. Ne ise odurlar.

Zombiler vampirleri dover.

Sizinki çok mu güzel Selen Abla? Koyun sürüsü gibi 500 tane Zombi bi halt yiyemeden kalır her seferinde. Sarımsak, gümüş, güneş ışığı zararlı diye kusurumuzla alay etmeyi sana hiç yakış tıramadım.

La bırak karakteristikmiş.İki tane gardaş varmış amarigada alayınızı topluyorlardı karakteristik karakteristik.:asd:Gündüz dışarı çıkamıyorsunuz daha,ehehe.:):):):):)

Zaten bize karşı bildiğiniz tek şey ayakkabının ucuna gümüş bıçak yerleştirmek, sarımsak fırlatmak vs. Sonra da Vampiri toz ettik zaaaaaaaa diye gezmek.

Kurt adammi???:eek::eek:

Alirsin silahi sıkarsın kafasina olay biter. Zombi ve Vampirlerde oyle degil. Kurt adam'in ruhu Vampir'in ruhu karsisinda diz çoker kendinizi kandirmayin

Vampir>Zombi>6 yasindaki bebe>Kurt adam

2d2ewwz.jpg

Zombi ve vampir genlerinin mutojenik reaksiyona tabi tutulması sonuca ortaya çıkan yeni bir tür. EXTREMELY DANGEROUS!!!

Üst Alt