ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor 1-1 Galatasaray | 22 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:2 | Gaziantepspor - Galatasaray | 22 Aralık | 20.15 | TRT 1

Bjk veya Trabzon'dan biri elenecek. Orası kesin. Fb zaten elendi gibi bir şey. Kayseri kupada yok. Kaldı Bursa. Bursa bu halimizle bile bize rakip olamaz. TS-Bjk grubundan kim çıkarsa onlarla çekişiriz.

Biz bu halimizle kimseye rakip olamayız.

Adam gibi takviyelerle anca kupayı alabiliriz sansımıza rakiplerimiz dökülüyor kupada

Gaziantepspor her mevkide bizden güclü ve kaliteli. Konyaspor macindaki oyunla onlara rakip olamayiz. Fark bile atabilirler.

Anıl oynarsa izlerim yoksa boşa vakit kaybı...

ilk 5 dakikada gol yememeyi becerirsek "1-3" olur. G.antep'e 1 kırmızı çıkar bu maçta. 1 adet de penaltı alırız. Uzun zamandır penaltı da atmıyoruz zaten.

uğur yapayım :)

antalya demin berabere kalmis beypazarinla. bu super oldu bizim icin.

aksama insallah yendik mi turu gectik sayirliriz.

Fark mı atar ? G.Antep kimdir ki bize fark atmasından bahsedebiliyorsunuz.

Konyaspor macindaki oyunla dedim farkindaysan. Haftalardir da bu oyunun üstüne birsey koyamadik. Yenebildigimiz 2 takim da ligin sonuna demir atmis takimlar. Kasimpasa ve Konyaspor. Sivasspor´un 5 attigi bir Konyaspor´u zar zor sansla yendigimizi hatirlatirim. Gaziantepspor da büyük takimlardan puan alan cok güclü bir takim. Ayrica deplasman. Konya macindaki gibi oyna da bak nasil fark yiyoruz.

Konyaspor macindaki oyunla dedim farkindaysan. Haftalardir da bu oyunun üstüne birsey koyamadik. Yenebildigimiz 2 takim da ligin sonuna demir atmis takimlar. Kasimpasa ve Konyaspor. Sivasspor´un 5 attigi bir Konyaspor´u zar zor sansla yendigimizi hatirlatirim. Gaziantepspor da büyük takimlardan puan alan cok güclü bir takim. Ayrica deplasman. Konya macindaki gibi oyna da bak nasil fark yiyoruz.

Tamam takım kötü. Konya'yı zor yendik. Kasımpaşa maçı faciaydı. Bunların hepsine katılıyorum ama aynı takımı tuttuğum birinin fark yeriz demesini kaldıramıyorum. Büyük Galatasaray taraftarı bu kadar umutsuz olmamalı. Takımını bu kadar yerlere atmamalı. Bize bu ligde fark atacak takım olmadığına inandığım gibi fark yeriz düşüncelerini içinde yaşamanı rica ediyorum.

Aykut Erçetin

Serkan Kurtuluş - Lucas Neill - Ali Turan - Çağlar Birinci

Cumhur Yılmaztürk

Musa Çağıran - Ayhan Akman

Harry Kewell - Anıl Dilaver - Arda Turan

Mustafa Sarp ve Cana olmadığına göre orta sahada cumhur veya musadan biri oynayacak

Üst Alt