ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor 0-0 Galatasaray | 18 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 10/11 H:4 | M.P. Antalyaspor - Galatasaray| 18 Ocak | 20.00 | TRT 1

- Ufuk -

- Serkan - Cana - Servet - Hakan -

- Ayhan -

- Sabri - Culio -

- Aydın - Kazım - Arda -

Hakan Balta haricinde güzel kadro. Aydın'ı da mecburiyetten dolayı oynatıyor. Pino olsaydı, Aydın yedekti kesin.​

Hagi yeter artık yeter,körmüsün arkadaş Hala Aydın ile Hakanı oynatıyorsun,taraftarı delirtmek mi istiyorsun.

Arkadaslar ben bu saatten sonra transfer istemiyorum once bu isi bilen Teknik Direktor transfer edelim sonra... Hangi akla mantiga sigiyor, Balta'yi sol bek oynatmaya, Sabri'yi sag ic oynatmaya israrla Aydin'i sag acik oynatmaya ? Bu ilk 11 beni yapilmayan transferlerden daha cok sinirlendiriyor. Mustafa Sarp, Baris hala yedekte.. Onlarin yedekte bekleyecegine Cumhur ve Bilal beklesin.

Keske bu maci TT Arenada oynansaydi Baltanin oyle bir hata yapmasini isterdimki kulaklari sagir eden bir islikla belki Hagi anlardi Balta'yi istemedigimizi.. Oynat Cana'yi orta sahada, cek Sabri'yi sag beke cok mu zor

Hakan balta yerine insua

Sabriyi kesin iç sağda oynatacak oraya bari baltayı koy razıydım..aydın çok savruk oynuyor..Bakalım nasıl maç olacak bari iyi bir maç izleyelim.

Cana için kendinizi yormayın yüzde99 2.yarı stoper oynayacak..Kaldıki yeni ortasahada gelecek..Neill2i sağ bek falan bekliyorum gelince..Tek sıkıntı baltadan vazgeçmiyor.Ufuk bakalım neler yapacak.

Arkadaşlar Hagi mi getirdi Hakanı ben hatırlamıyorumda neden bukadar seviyor

Kadroda 2 yabanci var :) Komedisin Hagi. Insua sana ne yapti? Bu Balta sevdani baska seylere yormaya basliyorum yavas yavas. Yettin ama

Galatasaray

Ufuk Ceylan, Serkan Kurtuluş, Lorik Cana, Servet Çetin, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Culio, Ayhan Akman, Aydın Yılmaz, Arda Turan, Kazım Kazım

Yedekler

Aykut Erçetin, Insua, Barış Özbek, Mustafa Sarp, Semih Oğuz, Emre Çolak, Anıl Dilaver

Ufuk

Serkan-Cana-Servet-Hakan

Sabri-Ayhan-Culio

Aydın-Kazım-Arda

Zaten turu %99 gecmisin oynat iste gencleri ya.

Arkadaş bu Ayhan'ın torpili mi var?Her maç ilk 11'de.Cumhur oynasa 1000 kat daha iyi.

55659_Galatasaray_SK.jpg

Ayhan yine neyse..Ayhan için çokta eleştiremem..Yanlız 2.yarı B ve M girer maçın temposu iyice düşer..

İnsuayı illla soğutacak..

Haydi bakalım. En azından güzel oyunla kendimize gelelim. Artık asıl işimize dönme vakti.

Kaybedersek sasirmayin, Hagi Arda ve Culio oldugu icin sansli bugun Baris, Mustafa Sarpi oynatsaydi banko kaybederdik

Ağalar lütfen bana birisi Pino'nun sakat olduğunu söylesin.

Hagi bikkinlik verdi artik. inanin yüzünü görünce igreniyorum. takintili, egosu sisik herifin teki. ne dir abi bu Balta, aydin sevdasi?? timarhanelik etmeye yemin etmis taraftari.

Üst Alt