ZTK 11/12 4.Tur | Boluspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Boluspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Boluspor - Beşiktaş | 22 Mart | 13.00 | A Haber

Haklisin renktas , cok sacma bir olay fakat Mesutun yazdiklarina dikkat ederim ben hep. simdiye kadar ters bir hareketini görmedim , sevimli birisi bu Mesut . ama bundan sonrakiler iceri alinmamali

Hayır kişilikleri, yaptıklarını tartışmıyoruz. Gelsin girsin kardeşimiz olsun laf yok o ayrı konu. Konu şu ki burası Galatasaray ve Galatasaray'a gönül verenlerin Galatasaray için tercih ettikleri bir forum. Buraya girmek için önce bir nedenin olur:)

Ben ezelden beridir saçma buluyorum. Ne işin var la burada:) Hani bu forumun Teknoloji-Sinema neyse çok bilgi verici bir yanı olur (varda daha iyi siteler-forumlar var !) girersin vs... Adam geliyor bizimle tartışıyor falan birde:)

Beşiktaşlı duruşu işte:)

aynen öyle bende modluk editörük yaptim Galatasaray forumlarinda bizim görevimiz küfür ve fenerli besiktasli insanlari forum dan uzak tutmakti onlarin kendi forumlari var sonucta harbiden cok sacma bir olay kafam almiyor emrah arkadasim :)

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Boluspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Bolu tunelinde trafige yakalanan besiktaslilar turu gectiklerini saniyor :)

Hayır kişilikleri, yaptıklarını tartışmıyoruz. Gelsin girsin kardeşimiz olsun laf yok o ayrı konu. Konu şu ki burası Galatasaray ve Galatasaray'a gönül verenlerin Galatasaray için tercih ettikleri bir forum. Buraya girmek için önce bir nedenin olur:)

BElki Galatasaray sempatiisi vardir kardesimizde

Bolu tarihine bir zafer, Bjk ise tarihine bir kara leke daha kazandırmıştır. Şike yoksa Kupada yok!!

Ben ezelden beridir saçma buluyorum. Ne işin var la burada:) Hani bu forumun Teknoloji-Sinema neyse çok bilgi verici bir yanı olur (varda daha iyi siteler-forumlar var !) girersin vs... Adam geliyor bizimle tartışıyor falan birde:) Beşiktaşlı duruşu işte:)
o değil tartıştıklarıda kendi takımları yine bizim şu futbolcumuz şundan iyi şu bu kadar eder felan bunlarla orgazm oluyolar işte :)sorsan hepsi yıldız onlara necip fernandes q7 egemen sivok ismail ernst pektemek almeyda galaktikoslar ama bizlerle kıyasladıkları oyuncular 20 puan fark yerken kupada 2.lig takımına eleniyolar

beşiktalşıların hepsi bir yıldız oyunvudur tartışmaya ne gerek var. yıldılzarda kayar durmaz yerindee :)

Herkes fb ye calıştı.Adamların önü tamamen açıldı.Bu senede alamazlarsa bu kupayı bir daha 100 sene alamazlar.:D

o değil tartıştıklarıda kendi takımları yine bizim şu futbolcumuz şundan iyi şu bu kadar eder felan bunlarla orgazm oluyolar işte :)sorsan hepsi yıldız onlara necip fernandes q7 egemen sivok ismail ernst pektemek almeyda galaktikoslar ama bizlerle kıyasladıkları oyuncular 20 puan fark yerken kupada 2.lig takımına eleniyolar

Yahu benim gözümde Bejke, o İsrail takımı maçı sonrası bitti (forumda kayıt mevcut o gün yazdım bakabilirsiniz maç sonuydu sanırım !). O takımı son dakika golü ile geçtiler deplasmanda ve ona "sevindiler". Melih'den, ntvdeki eziğe kadar:) Quareejjmmaaa diye anırıyordu. Ulan Hapoel midir nedir kim la :) Adamlar iyi olsa 10 gol atardı o gün:)

Nesye. Ne halleri varsa görsünler. Burayda gelir efendi olurlar ne diyim benim mantığım almıyor. Mantığımın almadığı böyle yorum yazmak sık sık vs... Kendi forumlarıda varken hele.

Kupaya Bank Asya damgası Fener'den sonra Boluspor'da çeyrek finalde.:asd:

Üst Alt