ZTK 11/12 Final | Bursaspor 0-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Final | Bursaspor 0-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 Final | Bursaspor - Fenerbahçe | 16 Mayıs | 20.30 | ATV

BURSA SIKECILERE ....T A K A K A C A K!

:sgr: :sgr:

feneri destekliyorum ben bu macta. Tadi damagimizda kaldi yani, bi super kupa maci fena olmazdi :asd:

çok heyecanlı bir maç olacak.. mazlum bu sefer mutlu sona erebilecek mi ? yavuklusuna kupa götürebilecek mi A.Y.?

bu febe şlileri balı belli olmaz.

ama bu da Türkiye kupası balları bile sökmez :D

bunları 2001 deki maçıda ATV de çıkmıştı bve omaçın sonucu

39990.gif

uğurlu kanal (!) :D

futbolun adaleti bu maçtada tecelli ederse bursa kupayı fenerde havayı alır. çünkü bu sene hiçbişey oynamdan geldiler finale kadar.

fenerbahçeliler abdest almayı öğrenirse artık kupayı alırlar bence

eger hakem adam akilli mac yönetirse, bursa kesin alir

ama fenerlileri susturmak, sakinlestirmek icin 30 yil hasret kadiklari kupayi fenere verecekler bence

ben de böyle düşünüyorum.sivasa elendiğimizdeki son dk daki verilmeyen penaltı, antalya karşısında doğranan trabzonspor ve kendi haline bırakın zaten bi bok yapamazlar bolu bunlara döşer denilen beşiktaş :D fenerin geçtiği her elemedeki inanılmaz hakem etkileri...son kayseri maçını fenerliler bile kupayı bize vermek istedikleri çok belli diyerek kabul ediyolar...

işin özü finale kadar türlü oyunlarla gelindi.rakip bursa değil başka hangi takım olursa olsun kupa fenerin derdim ama bursa ve yönetimi öyle hakkını yedirecek diğer yavşak anadolu takımları gibi değil.o yüzden benim hala umudum var...işin ilginci bunlar kupayı alırsa harbiden kupa töreni falan böyle kutlamalar falan olacak mı ? o çok komik olur ya :D

Bursa çok avantajlı bir durumda şu an kafa olarak Avrupa'yı garantilediler zaten ve rahatlar.

Ayrıca Batalla-Pinto ortaklığı ile çok iyi işleyen bir düzen yarattılar.Fener ise son maç fobisi devam eden ve son maçtan da psikolojik olara yıkım yaşayarak çıkıcak maça.

Gol gelmedikçe avantaj Bursa'dan yana olacak.

Umarım Bursa bizi sevindirir.

Aman alsınlar kupayı garipler,adamlara 30 sene boyunca kupa nasıl bir şey diye sorduklarında anlatmaktan ben yoruldum artık :D

Barisim1907 - 14.05.2012 18:43

tüm olaylardan sonra asil final niteliginde olan mac bu mac. Askerlerimiz bu maci alip bu kadar olayli bir sezon dan sonra final nasil oynanirmis onu göstercek tüm Türkiye ye.

cl finali heralde:D

kendini avutuyor bokdan tr kupası işte 30 senedir alamadıkları için değerli gözüküyor :D

fener alır bence sowda kadrodaymış kazma semihle çıkmazlar maça . ezikler bu senede alamazsa bidaha alamazlar

Panik yok.

Çocuklar alıp gelecekler kupayı.

:ayatollah:

Üst Alt