ZTK 11/12 Final | Bursaspor 0-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Final | Bursaspor 0-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 Final | Bursaspor 0-4 Fenerbahçe | 16 Mayıs | Maç Sonucu | ATV

Türkiye kupasını kazanıpta bu kadar sevinen bir takım görmedim bu güne kadar.

Yalnız ben Gürcan'a çok güldüm :D Adam yeni espiri bulsunlar artık diyordu maç ortasında. Böyle adamları maç yorumlasın diye oturtuyorlar,lan biraz efendi olur insan. Maç boyu zaten Alex'e tapındılar resmen. :)

tvdeilkkez2.png

Muhahaha gülmekten yarıldım şuan.İyiki almıs bu ezikler kupayı sevinen fb lileri gördükce ne kadar ezik oldukları daha ii anlaşılıyor.:D.

Analarini aglatacagiz bu seref yoksunlarinin Super Kupa'da.

ciddi ciddi tura cıkmışlar bunlar:D

Renktaslar Türkiyede kupayi alana sampiyonmu diyorlar???

Mesela almanyada kupa galibi derler ingilteredede aynisi cup winner.

Sampiyona sampiyon derler benim bildigim,Meister Champion....

Cevap: ZTK 11/12 Final | Bursaspor - Fenerbahçe | 16 Mayıs | 20.30 | ATV

yaw beyler süper kupanın türk telekom arenada oynanacağı mı söylendi maç esnasında? bir fenerli arkadaşım öle bişey söyledi de.adamlara bizim stadda kupa alma şansı mı verecekler,bi de rakip bizken? tarafsız saha olmaz o zaman,o nedenle çok saçma geldi ama sormak istedim??

abartmayın arkadaşlar öyle kutlama falan yapmazlar.yani yapmamalılar..lan yoksa? :D olum olur mu olur lan dur bakalım süper eğlence olur hadi inş :D

Aziz yıldırım televizyonundaki problemden dolayı maçı siyah beyaz izlemiş arkadaşlar hapishanede , bi 30 sene daha beklemesi gerekicek maalesef :asd::asd::asd::asd::asd::asd:

Yalnız ben Gürcan'a çok güldüm :D Adam yeni espiri bulsunlar artık diyordu maç ortasında. Böyle adamları maç yorumlasın diye oturtuyorlar,lan biraz efendi olur insan. Maç boyu zaten Alex'e tapındılar resmen. :)

onu dediken sonra 2 dakika sessizlik oldu yine :D

#esprisinegülünmeyenadam :haha:

yaw beyler süper kupanın türk telekom arenada oynanacağı mı söylendi maç esnasında? bir fenerli arkadaşım öle bişey söyledi de.adamlara bizim stadda kupa alma şansı mı verecekler,bi de rakip bizken? tarafsız saha olmaz o zaman,o nedenle çok saçma geldi ama sormak istedim??

hayalgücünü ortaya koymuş :) türkye kupası ve süper kupa tarafsız sahada oynanır.

o kupa bu sene oynanmadı muallakta hala, hangi yüzle oynatacaklar merak ediyorum.

Ki yanlış hatırlamıyorsam almanyada oynanacaktı ilk çıkarttıklarında öyle söylemişlerdi.

Bilmiyorum vallahi tüpçü sırf fenerbahçesi için bizim sahamızda oynatmaya kalkar o kupayı da (buradan sonrası önemli)

önümüzde şike davası için uefa ve fifa sırada bekliyor yane, o sebepten profesyonel liglerde ***** diye bir takım olmayabilir :lol:

Rahat uyu Fred Çakmaktaş.Fenerbahçe kupayı aldı. :asd:

Üst Alt