ZTK 11/12 Y.F. | KDÇ Karabükspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | ATV | 26 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 Y.F. | KDÇ Karabükspor 0-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | ATV | 26 Nisan

Cevap: ZTK 11/12 Y.F. | KDÇ Karabükspor - Fenerbahçe | 26 Nisan | 19.00 | ATV

karabük taraftarı karabükten 24 otobus ve 76 özel araçla maça geleceklermiş ayrıca istanbuldanda 1 otobus gelecekmiş

-------Volkan Demirel---------

Gökhan--Serdar--Bilica--Ziegler

Issiar---Baroni--Selcuk--Caner

--------Miroslav Stoch-------

-------Henri Bienvenu---------

12.Mert Günok

13.Orhan Sam

14.Gökay Iravul

15.Özgür Cek

16.Özer Hurmaci

17.Recep Niyaz

18.Semih Sentürk

Sikecilerin muhtemel kadrosu.

Oyuncu eksikliginden 3 genc oyuncu almislar yedeklere. Güvendikleri birseyler varki 4 oyuncuyu kadro disi biraktilar..

İlk 11 kör topal idare eder, yedekler leş

Tek umudum Bülent Kaptan, Kagan-Mehmet Yildiz falan.. :eek:

Çok eksik var kuşlarda defansın göbeği lesh orada hızlı Shelton ve güçlü Mehmet Yıldız etkili olacaktır.Karabük gol bulur.

Karabuük savunmada da ki zaten Alex'te yok başarılı olursa turu geçer ve ben daha şanslı görüyorum kendilerini.

Çok eksik var kuşlarda defansın göbeği lesh orada hızlı Shelton ve güçlü Mehmet Yıldız etkili olacaktır.Karabük gol bulur.

Karabuük savunmada da ki zaten Alex'te yok başarılı olursa turu geçer ve ben daha şanslı görüyorum kendilerini.

şhelton sezonu coktan kapadı. yani yok onu unut sadece mehmet yıldız bile yeter bunlara. artık şu serefsizlerin balı bitsin istiyorum düşüşe gecsinler dicem ama bi b.kta oynamıyor namussuzlar. bu takım şampiyonluga oynuyor ve bizi bala döte yeniyor. en sinir oldugum şey bu.

şhelton sezonu coktan kapadı. yani yok onu unut sadece mehmet yıldız bile yeter bunlara. artık şu serefsizlerin balı bitsin istiyorum düşüşe gecsinler dicem ama bi b.kta oynamıyor namussuzlar. bu takım şampiyonluga oynuyor ve bizi bala döte yeniyor. en sinir oldugum şey bu.

Shelton fena olmuş.

Karabük'ün tek handikapı 2 haftadır maç yapmamaları yoksa kesin favoriler bence.

Fener'in morali açısından önemli maç. Geçerlerse ekstra motivasyon ve moral olur onlar adına.

Şu kritik dönemde moralleri ne kadar bozuk olursa o kadar iyi. Fener'in geçeceğini düşünüyorum ama belki kaptan bir sürpriz yapar.

1-0 açık oynanır mı ki acep ?

oranlar 1: 5.00 X: 3.40

güzel maç bekliyorum ama inş sonu kayseri maçı gibi olmaz.

Bende girdim 1 ve 0 ayrı ayrı. Hadi bakalım.

Karabükspor - Fenerbahçe / Fenerbahçe 11'i: Mert, Orhan, Serdar, Bilica, Caner, Selçuk, Cristian, Dia, Özer, Stoch, Semih

Karabükspor - Fenerbahçe / Karabükspor 11'i: Bora, Uğur, Jahic, Mabiala, Seric, Mustafa, Birol, Ragued, Cernat, İlhan, Mehmet

Fener'in kadro leş.Karabük'te beklenen 11 çıkmış.Karabük kazanır diye düşünüyorum.

Cernat ve Ayıboğan Yıldız şov yapar :lol:

Üst Alt