ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 4.Tur | Galatasaray (6)2-2(5) Gaziantep BBSK | 3 Aralık | M.S. | ATV

Mancini tazminat felan dinlemeyip arkasına bile bakmadan kaçacak bu gidişle. Heralde hayatı boyunca bu kadar kazmayı bir arada görmemiştir.

Bu adam köy takımına karşı 8.5 luk amrabatı forvete koydu diye mi eleştiriliyor. Kanatta oynadığında barçadan neymarın yerine izlemeye geliyorlardı ya. Amrabat orda oynar mıymış. Şu ruhsuz topçuları izleyip hala teknik direktörümüzü eleştirme çaban nedir? Resmen sattılar takımı teknik direktör değişince. Merak etme bu da kaçar gider yakında. Sizin gibi futbol profesörlerinin karın ağrısını mı çekcek. Galatasaray'da başarılı olcak bir tane teknik direktör var. O da adanalı ft. Çünkü eleştirilmesi yasak. Adam sadece takımla ilgilenebiliyor. 1 ton futbol profesörüyle uğraşmıyor her maç sonrası. "al bunu çek" diyor. Millet susuyor. Ha bu arada sadece takımla uğraşmaktan cayıp kader ortağı candostu tüpçüyle işbirliği yapıp yılda 4902u093094 milyon tl kazanmayı seçip yuvam dediği (ve sizin yediğiniz) takımıyla ipleri kopardı. (2. kez) Hala şu adamı savunmayın. Sizin onu yücelttiğinizin onda biri kadar umrunda değilsiniz. Esip gürlediği tff yle işbirliği yaptı. Bazı şeyler için savaşmak istiyorum dedi. Gitti savaşmak istedikleri heriflerle iş birliği yaptı.

Bu arada bunları yazarkende o ses türkiyede fatih terim muhabbeti açıldı. Hekes "imparator fatih terim" diye tempo tuttu. Sinirim 2 kat arttı resmen.

Sana cevap hakkı doğdu. Cevap yazcaksan sonunu bağlayıcı yap da uzamasın. Uzatmak istemiyorum valla.

Ya ben türkce bilmiyorum, ya da siz okumadan cevap yaziyorsunuz. Ben Mancini'yi Amrabat'i forvet oynatti diye nerde elestirmisim?? Burda Amrabat forvet oynar mi diye elestirenler vardi, böyle 11 cikar mi diye elestirenler vardi, ve bunu yaparken Mancini'ye degil, Tugay'a salliyorlardi. Ben 11 icin birini suclayacaksam TD suclarim dedim, yardimcisini degil. Bir kez daha yaziyorum, ben Mancini'yi Amrabat konusunda elestirmedim. Benim yaptigim elestiri, Mancini elestirilmesin diye, gidip alakasiz kisileri elestirenlereydi.

Kadro planlamasi skandal diyorum zaten. Aksini söylemedim ki hicbirzaman.

Ama dandik oyuncularla basarili olmasini biliyor adam, hep öyleydi.

Bu adamlari Mancini´ye emanet edince böyle cöküyorsun iste.

Gerci As kadro icin söylemiyorum bunlari. Abartmis olmayalim.

Ancak bir takimin sezon genelinde farkli kulvarlarda basarili olmasi icin kaliteli ve genis bir kadroya ihtiyaci var. Bizde bu yok maalesef. 2 sene sansimiz yanimizdaydi. Fazla sakatlik vermedik, ligi götürdük vs. Bu sene patladi. Ilk sene zaten sadece lig vardi.

Ozaman ikinci dönem nyie basarili olamadi, zaten Terim efendi cok seviyor büyük pararlara dandik oyuncu almaya

Sabri´nin özgüvenine hayran olmamak mümkün degil.

Senelerdir alay ediyorlar, 1 gram gelismiyor ve hala frikiklerin basina geciyor.

Gecmekle kalmiyor, topu tribüne yolluyor, gülüyor, yine frikigin basina geciyor, tribüne yolluyor, gülüyor.

Frikigi gectim, orta aciyor, tribüne yolluyor, yine gülüyor, bi daha yolluyor, yine gülüyor.

O yetmiyor, penalti kullanmaya cesaret gösteriyor, kaciriyor, yine gülüyor :D

Ekmek parası dediğin 2 Ferrari, 2 Ranch Rover, 2 Mercedes 4 BMW 8 Minibüs. :) Sabrinin ekmek parasını mı düşünüyosun Aykut.

Sonucta kimseye silah dayamiyor. Kulüp onu uygun görüyor onu veriyor. Ama gercekten Sabri beni artik futbol'dan sogutmaya basladi. Hayir alsin parasini, ama artik oyuna girmesin. Birde gidip fikrik atmaya calisiyor, penalti atiyor, birde her olumsuz hareketten sonra gülmesi yokmu, beni deli ediyor. Ondan sonra gidip amigo amigo hareketler, sanki kendisi birsey oynamis gibi. Bir yerde okumustum, Sabri yerlileri kiskirtiyor, gurupculuk yapiyor diye. Ihtimal vermemistim ama Kasimpasa macindan sonra Melo ile tartistiktan sonra, inanmaya basladim. Yinede kimsenin günahina girmek istemem.

Ozaman ikinci dönem nyie basarili olamadi, zaten Terim efendi cok seviyor büyük pararlara dandik oyuncu almaya

E adam robot degil. Birakin da bir dönem basarisiz olsun. Bu adami neden kücümsemeye calisiyorsunuz israrla anlamiyorum. Bu ülke Ispanya seviyesinde de biz mi bilmiyoruz? Bu dandik futbol ülkesinde basarili olmayi biliyor. Kaos maos beni ilgilendirmiyor, baska türlü basarili olamazsin zaten bu ülkede. Ülkenin her basarisinda bu adamin imzasi varsa, bize düsen de en azindan saygi göstermektir. Bunu hakediyor Fatih Terim.

Bu kücümsediginiz 2 sampiyonlugu, 2 süper kupayi aramayin da 5-6 sene boyunca.

Kadro planlamasi skandal diyorum zaten. Aksini söylemedim ki hicbirzaman.

Ama dandik oyuncularla basarili olmasini biliyor adam, hep öyleydi.

Bu adamlari Mancini´ye emanet edince böyle cöküyorsun iste.

Gerci As kadro icin söylemiyorum bunlari. Abartmis olmayalim.

Ancak bir takimin sezon genelinde farkli kulvarlarda basarili olmasi icin kaliteli ve genis bir kadroya ihtiyaci var. Bizde bu yok maalesef. 2 sene sansimiz yanimizdaydi. Fazla sakatlik vermedik, ligi götürdük vs. Bu sene patladi. Ilk sene zaten sadece lig vardi.

İşte bu dandikleri takıma alan takımda tutan Terim kesicek biletini yollucak, miilli takıma nasıl alıyorsa Tarık Çamdalı,Aytaç Karayı,Uğur Çiftçiyi,Adem Büyük,Bilal kısayı vs takıma bu oyuncuları kazandıracak 6+2 varken o kadar yabancı doluyken Amrabat diye yanıp tutuştu Fatih Terim hiç bir zaman oyuncudan anlayan bir Td olmadı yönetim veya teknik ekiptede Önder özen gibi oyuncudan anlıyan bir adam olmadığı için bu berbat kadro muhafaza edildi Ünal Aysal ne yapsın garibim ben futboldan anlamam diyor ama başarısızlığı gördü Fatih Terim'in sadece motivasyon ile oyuncuları gazlayarak maç kazandıran bir hoca olduğunu gördü berbat oynayan bir takımı gördü ve neşteri vurdu... Büyük takım dediğin göze hoş gelen futbol oynayacak bu işin marketingide var bu beceriksizleri izlemeye stada bile gelmiyor başkan iş miş hikaye adam neşteri vurdu Mancini'yi getirdi bence Mancini'ye gelecek seneye kadar zaman verilmeli taktik disiplini olan belli bir oyun sistemi olan istekli arzulu bir takım yaratacaktır inancım tam...

Sonucta kimseye silah dayamiyor. Kulüp onu uygun görüyor onu veriyor. Ama gercekten Sabri beni artik futbol'dan sogutmaya basladi. Hayir alsin parasini, ama artik oyuna girmesin. Birde gidip fikrik atmaya calisiyor, penalti atiyor, birde her olumsuz hareketten sonra gülmesi yokmu, beni deli ediyor. Ondan sonra gidip amigo amigo hareketler, sanki kendisi birsey oynamis gibi. Bir yerde okumustum, Sabri yerlileri kiskirtiyor, gurupculuk yapiyor diye. Ihtimal vermemistim ama Kasimpasa macindan sonra Melo ile tartistiktan sonra, inanmaya basladim. Yinede kimsenin günahina girmek istemem.

Çok haklısın bize gına geldi ama her TD nin gözdesi. İlk 11 olmasa bile hep 1. yedek.

E adam robot degil. Birakin da bir dönem basarisiz olsun. Bu adami neden kücümsemeye calisiyorsunuz israrla anlamiyorum. Bu ülke Ispanya seviyesinde de biz mi bilmiyoruz? Bu dandik futbol ülkesinde basarili olmayi biliyor. Kaos maos beni ilgilendirmiyor, baska türlü basarili olamazsin zaten bu ülkede. Ülkenin her basarisinda bu adamin imzasi varsa, bize düsen de en azindan saygi göstermektir. Bunu hakediyor Fatih Terim.

Bu kücümsediginiz 2 sampiyonlugu, 2 süper kupayi aramayin da 5-6 sene boyunca.

Kolayi bulmussun adam ölünce napcan ? bi baska alternatif yolu yok sanki, derwall da basarili oldu, zaman tanican, istedigini yapacan okadar.

:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

37620_20100903204832.jpg

İşte bu dandikleri takıma alan takımda tutan Terim kesicek biletini yollucak, miilli takıma nasıl alıyorsa Tarık Çamdalı,Aytaç Karayı,Uğur Çiftçiyi,Adem Büyük,Bilal kısayı vs takıma bu oyuncuları kazandıracak 6+2 varken o kadar yabancı doluyken Amrabat diye yanıp tutuştu Fatih Terim hiç bir zaman oyuncudan anlayan bir Td olmadı yönetim veya teknik ekiptede Önder özen gibi oyuncudan anlıyan bir adam olmadığı için bu berbat kadro muhafaza edildi Ünal Aysal ne yapsın garibim ben futboldan anlamam diyor ama başarısızlığı gördü Fatih Terim'in sadece motivasyon ile oyuncuları gazlayarak maç kazandıran bir hoca olduğunu gördü berbat oynayan bir takımı gördü ve neşteri vurdu... Büyük takım dediğin göze hoş gelen futbol oynayacak bu işin marketingide var bu beceriksizleri izlemeye stada bile gelmiyor başkan iş miş hikaye adam neşteri vurdu Mancini'yi getirdi bence Mancini'ye gelecek seneye kadar zaman verilmeli taktik disiplini olan belli bir oyun sistemi olan istekli arzulu bir takım yaratacaktır inancım tam...

Lafim yok buna. Katiliyorum. Futbolcu tercihleri kötü sayilir, katiliyorum.

Kadro planlamasinin berbat oldugunu herseferinde söylüyorum. Buna da lafim yok.

Ama bizi her sartta basariya inandiran ve basarili olan bir TD Fatih Terim.

Ben bu güven ve sinerji eksikligini cok hissediyorum su anda mesela.

Çok haklısın bize gına geldi ama her TD nin gözdesi. İlk 11 olmasa bile hep 1. yedek.

Bende burda amatör kümede Teknik Direktörlük yapiyorum Renkdas. Ama inan bana, Sabri gelip bana, Aykut sende bir devre oynayabilir miyim dese, kabul etmem. Futbolculugundan degil, elbette amatör kümede fark yaratabilir, o kadar da kendimizi abartip, bir profesyonel oyuncuyu kücümseyecek degilim. Ama artik bana antipatik olmaya basladi. Gördügümde futboldan soguyorum. Sirf bu yüzden, benim takimda bile görmek istemem.

Kolayi bulmussun adam ölünce napcan ? bi baska alternatif yolu yok sanki, derwall da basarili oldu, zaman tanican, istedigini yapacan okadar.

TD yetismiyorsa biz ne yapalim ki kardesim? Allah gecinden versin, ölürse Türk futbolu düsünsün.

Durumumuz bu. Hatalari vardir, zor adamdir vs. ancak ülke sartlarina göre en uygun en basarili hocadir.

Bunu söylemekten neden gocunalim ki?

Sorun Mancini, Hiddink, Rijkaard, Del Bosque, Löw filan degil, bunu biliyoruz sonucta.

Sorun Türk futbolunda ve bu sartlarda bizi basariya götürecek 1-2 adamdan biri Fatih Terim herzaman.

Maalesef. Zaman bunu bize hep kanitladi, yine kanitlayacak.

TD yetismiyorsa biz ne yapalim ki kardesim? Allah gecinden versin, ölürse Türk futbolu düsünsün.

Durumumuz bu. Hatalari vardir, zor adamdir vs. ancak ülke sartlarina göre en uygun en basarili hocadir.

Bunu söylemekten neden gocunalim ki?

Sorun Mancini, Hiddink, Rijkaard, Del Bosque, Löw filan degil, bunu biliyoruz sonucta.

Sorun Türk futbolunda ve bu sartlarda bizi basariya götürecek 1-2 adamdan biri Fatih Terim herzaman.

Maalesef. Zaman bunu bize hep kanitladi, yine kanitlayacak.

bence hicte öyle degil, problem bizim mentalitete, herseyi td yapacak diye bekliyoruz, kuracaksin profesyonel ekip, bakalim birdaha su bildigimiz türk futbolculari bir td yine kapidan atabiliyor mu

E adam robot degil. Birakin da bir dönem basarisiz olsun. Bu adami neden kücümsemeye calisiyorsunuz israrla anlamiyorum. Bu ülke Ispanya seviyesinde de biz mi bilmiyoruz? Bu dandik futbol ülkesinde basarili olmayi biliyor. Kaos maos beni ilgilendirmiyor, baska türlü basarili olamazsin zaten bu ülkede. Ülkenin her basarisinda bu adamin imzasi varsa, bize düsen de en azindan saygi göstermektir. Bunu hakediyor Fatih Terim.Bu kücümsediginiz 2 sampiyonlugu, 2 süper kupayi aramayin da 5-6 sene boyunca.

Bold'lu kısım hariç hepsine imza atılır . Fatih Terim yollandığında başarısız mıydı ? Ne yapması lazımdı ki? Başarısız olarak değerlendirilen , takım planlamasıysa ona da katılmıyorum, her antrenör kendine göre bi kadro belirler onu kullanır, Terim'de böyle yaptı , nağmağlup bi takım ve sene başında 2 kupayla bırakmıştı takımı.

mancini nin yerinde olsam istifayı maçın hemen ardından verirdim. yoksa kendi kariyerine yazık edicek. terim adama öyle bir takım bırakmışki neresinden tutsan elinde kalıyor. bu ülkenin yetiştirdiği en büyük hoca fatih terimse bu ülkeyi kaldırın çöpe atın arkadaş!

Bold'lu kısım hariç hepsine imza atılır . Fatih Terim yollandığında başarısız mıydı ? Ne yapması lazımdı ki? Başarısız olarak değerlendirilen , takım planlamasıysa ona da katılmıyorum, her antrenör kendine göre bi kadro belirler onu kullanır, Terim'de böyle yaptı , nağmağlup bi takım ve sene başında 2 kupayla bırakmıştı takımı.

+ Bİ TON BERABERLİK + MADRİDDEN KENDİ EVİNDE 6 GOL YEMEK.

Hezimettir bu, ruh gibi gezen oyuncular ve takımda onun takımıydı. Türk oyuncu yokluğunda 2 değerli adamı gözden çıkarması ve komik rakamlara gitmesi say say gider bu.

mancini nin yerinde olsam istifayı maçın hemen ardından verirdim. yoksa kendi kariyerine yazık edicek. terim adama öyle bir takım bırakmışki neresinden tutsan elinde kalıyor. bu ülkenin yetiştirdiği en büyük hoca fatih terimse bu ülkeyi kaldırın çöpe atın arkadaş!

dedik burda dinletemedik ev sahibine uyuz olan kiracı gibi evden taşınırken her yerine zarar verdi.

Üst Alt