ZTK 13/14 B Grubu 3.Maç | S.B Elazığspor 1-0 Galatasaray | M.S | 22 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 3.Maç | S.B Elazığspor 1-0 Galatasaray | M.S | 22 Ocak

Ufuk

Semih-Ceyhun-Balta

Salih-Yekta-Umut-EmreÇ-Aydın

Burak-Amro

Dany'yi gönderip Telles'i kaydetmiş oluruz umarım. Bir de Hajro var tabii onu nasıl yapacağız bilmiyorum.

Burak Drogba

Sneijder

Telles Umut Yekta Salih

Semih Melo Chedjou

Ufuk

Umut Amrabat Selcuk Emre Hakan Sabri Aykut

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada tahminimce Salih 5li nin saginda oynar bizde, kendi yaptığı açıklamadan cikarttim bunu da. Kayseri de 11 kilometre civarinda kosarken burda taktik icabi 13-13.5 kilometre kosmam gerekiyor demişti. Muhtemelen ilk olarak sag kulvarda kullanmayi dusunuyorlar Salih i. Bende onu geri 3lunun saginda düşünmüştüm ama Mancini oyle düşünmüyor galiba.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

As oyuncular doğrudan İstanbula gider.Üst üste 2 Elazığ maçını kazanıp son 2 maçta çoğunlukla genç isimlerle ve rahatça yarı finale gitmeliyiz.

Enteresan bir istatistik var:

Mancini döneminde hicbir deplasman macini kazanamadik (Kayseri deplasmanlari haric).

Deplasman performansimiz cok cok berbat.

20 oyuncu ancak var şu anda Elazig'da futbolcular ödemelerin aksamasi yüzünden birakip gittiler takima geç gelenlerde antrenmansiz

Harjo telles hala kadroya alınamıyor

Soverim böyle ise. Ne basiretsiz yonetim hic mi yok takimi dusunen.

Yonetimin cok hatasi yok bu iste, sacma sapan yabanci kontenjani yuzunden 2-3 futbolcu resmen klubu rehin aldi, gitmeden once koparabildikleri kadar para koparmak icin santaj yapiyorlar. Adamlar da ne yapsin, sozlesmelerini feshedip, tazminat odeyip, klubun parasini sokaga atmadan bir cozum bulmaya calisiyorlar. Kimi bulsalar kiralik almak isteyen, bu adiler "begenmedim, gitmem" diye naz yapiyorlar.

Yonetimin cok hatasi yok bu iste, sacma sapan yabanci kontenjani yuzunden 2-3 futbolcu resmen klubu rehin aldi, gitmeden once koparabildikleri kadar para koparmak icin santaj yapiyorlar. Adamlar da ne yapsin, sozlesmelerini feshedip, tazminat odeyip, klubun parasini sokaga atmadan bir cozum bulmaya calisiyorlar. Kimi bulsalar kiralik almak isteyen, bu adiler "begenmedim, gitmem" diye naz yapiyorlar.

Brumayı dondursunlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ufuk

Eboue-Semih-Chedju-Riera

Melo-Selçuk-İbrahim-Amrabat

Snejder

Burak

İvesia

Tanju-Bilica -Sow -Çağlar

M.Nas-Serdar Özkan-Serdar Gürler-Özgür

T.Sane

Deniz Yılmaz