ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber

Yarı finaldeyiz, son maç formalite. Diğer grubun sıralamasına göre bir strateji belirleyebiliriz. Akhisar olur da diğer gruptan lider çıkarsa o zaman son maç pek kasmaya gerek yok. Veya 2.çıkarsa liderlik için oynarız. Tabi Akhisar'ın çıkamama durumu da var o ayrı. O zaman kafamıza göre takılırız :)

Bir gazetecinin, Drogba, Sneijder ve diğer as oyuncuların Tokat'a getirilmeme nedenini sorması üzerine, Roberto Mancini, şunları söyledi:

"Ne yazık ki gereksiz kurallardan ve gereksiz fikstürden dolayı getiremedik. Galatasaray, hem ligde hem kupada mücadele ediyor, bir ay içinde 6 maç oynuyor. Bazı takımlar sadece ligde oynuyor ve pazardan pazara maç yapıyor. Cumartesi günü Eskişehirspor ile maçımız var. Bu yoğun tempoda bu tip oyuncularımızı mutlaka dinlendirmemiz gerekiyor."

tokta gidip gelmekle yorulacağını düşünmüyorum ben..

Sayayim senin yerine;

Ofsaytlari

Berbat 1-2'leri

Rakibe arkasini donup topu aldiktan sonra rakibi surekli itip suratina filan vurmasi.

Kotu top kontrolu

Girdigi 5 pozisyonun 4'unu kalecinin uzerine vurmasi.

Ozellikleri bunlar.

Ben çok kaliteli, dört dörtlük oyuncu demedim zaten ama çöp, leş diye adlandırılacak bir oyuncu da değil. Ayrıca bulunduğumuz döneme ve kurallara göre yarar-zarar dengesini gözeterek konuşmak lazım. Neyse AB olayı olursa kurtuluruz, herkes rahatlar.. ;)

Üst Alt