ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 5.Maç | Tokatspor 0-3 Galatasaray | M.S | A Haber

--------------Ufuk--------------

Salih----Burdisso---Koray---Telles

-------------Ceyhun-------------

------Ontivero-------Umut G-----

Hajrovic------Drogba------Emre C.

En ideal kadro bu bana gore. Veysel yeni geldigi icin, belki Ceyhun'un yerinde oynayabilir. Ibrahim ve Emrecan'da sonradan oyuna girmeli.

Yedekler: Aykut, Veysel, Emrecan, Ibrahim, Umut, Selcuk, Sneijder

Salih----Burdisso---Koray---Telles

------Ontivero-------Umut G-----

Hajrovic------Drogba------Emre C.

En ideal kadro bu bana gore. Veysel yeni geldigi icin, belki Ceyhun'un yerinde oynayabilir. Ibrahim ve Emrecan'da sonradan oyuna girmeli.

Yedekler: Aykut, Veysel, Emrecan, Ibrahim, Umut, Selcuk, Sneijder

biraz takimi takip etsen .. Drogba cezali

+ Mancini olurde 3-5-2 den vaz gecmez artik

Rezil olmadan editle bu mesajı:)

hayirdir ?

Sende bakmadin heralde mac'a ..3-5-1-1 oynandi

BffisZICMAAhfWm.png

biraz takimi takip etsen .. Drogba cezali

+ Mancini olurde 3-5-2 den vaz gecmez artik

1. Drogba cezali degil, ve takimi benden daha cok takip etmiyorsun. O yuzden relax.

2.

Bu takim atak yaparken, Eboue Sabri'yi ataga cikarip, Ceyhun'u stoperlerin tam onune cekti hoca Bursaspor macinda. Eskiden o rolu Melo ustleniyordu, Hamit ve Selcuk ortasahada gorev aliyordu, fakat ikisininde yetersiz performansi yuzunden Fatih Terim doneminde takim hic bir sey yapamiyordu.

Bursaspor macinda Burak sag kanada yakin, Sneijder sol kanada yakin ve Drogba'da o ikisinin ortasinda oynadi. Sneijder Burak surekli yer degistirerek hem Selcuk'a, hem Melo'ya hemde Drogba'ya hareket alani sagladilar. Ayrica bundan once ki maclarda olan ilerde cogulamama problemimizide Melo'yu one cikararak ve Ceyhun'a onun gorevini vererek halletik.

Ayrica topu kaptirdigimiz icin, tum takim onde basti, Bursaspor organize atak gelistirirkense takim olarak geri cekildik. Sneijder solda Sabri'ye yardim etti, Burak gorevini tam yapamasada Eboue'ye yardima geldi sag kanatta. Hatta Kazim'in kafa vurusunda, Taiwo o kadar rahat geldikten sonra hoca kulubuden firladi Burak'i azarladi. (O kadar iyi takip ediyorum takimi anlayacagin).

Twitter / _ertemsener : işte bu yüzden GUARDIOLA ...

Top bizdeyken ve hucum yapacagimiz sirada takimin sahaya diziliside cogu zaman boyleydi. Eboue ileri ciktiginda Sabri, Sabri ciktiginda Eboue geride kaldi. Ceyhun'da orta sahada stoperlerden once rakip oyunculari karsilayan ilk oyuncu oldu. Hatta kestigi 3-4 tane cok net pozisyonu var.

Bildigin 4-3-3 oynadik. Sadece Sneijder Burak daha serbest bir roldeydi.

Salih----Burdisso---Semih---Telles

------Yekta--------Umut G-----

Hajrovic------Burak------Emre C.

Üst Alt