ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat

26.01.2014 Gaziantepspor 0-0 Galatasaray

29.01.2014 Galatasaray 3-0 Elazığspor

02.02.2014 Galatasaray 6-0 Bursaspor

05.02.2014 Tokatspor 0-3 Galatasaray

08.02.2014 Galatasaray 3-0 Eskişehirspor

12.02.2014 Galatasaray 0-0 Antalyaspor

Son 6 maç 15 gol attık 0 gol yedik.(uzun zamandır böyle istatistik görmedim)

Ve Son 6 maçta 32 farklı oyuncu ile oynadık:)

Fernando Muslera,Emmanuel Eboue,Hakan Balta,Semih Kaya,Sabri Sarıoğlu,Felipe Melo,Emre Çolak,Selçuk İnan,Wesley Sneijder,Didier Drogba,Umut Bulut,Ceyhun Gülselam,Nordin Amrabat,Salih Dursun,Izet Hajrovic,Aurelien Chedjou,Alex Telles,Veysel Sarı,Ufuk Ceylan,Emre Can Coşkun,Umut Gündoğan,Dany Nounkeu,Yekta Kurtuluş,Ufuk Ceylan,Guillermo Burdisso,Berk İsmail Ünsal,Lucas Ontivero,Koray Günter,Aykut Erçetin,Oğuzhan Kayar,Hamit Altıntop

Gelecek için çok umutluyum:)

Ya biri şu Salih transferini izah etsin. Eboue Telles Sabri Veysel hatta H Balta bile varken ne gerek vardı bu adama?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Floryadaki A2 maçına gitmiştim bir kez. Ona benzer sıkıcı berbat bir maç oldu. Çoluk çocuk televizyonda çekilmiyor.

Zaten yeni transferler geleceğe dönük. Bu sene hiç birinden katkı beklemiyorum. Belki 1 yada 2 zaman zaman kadroya girer.

Sezonun transferi Hamit Altıntop olabilir.

Bu Yekta ile Çolak'ı bir daha takımda görmek istemiyorum.İkisi sanki anlaşmış gibi maçı resmen sabote ettiler.

Birçok kişi Umut-Ontivero ve diğer oyuncuları eleştirmiş ama kötü olmamızda bunların ikisi temel etken.Maç boyu gezindiler durdular ya onu geçtim stoperlerden top almaya gitmediler.

Dediğim gibi defolup gitmelerini istiyorum.Bunların yerine İbrahim'i koysan çok daha iyi oynar en azından çabalar...

Cl'de Chelsea'yi geçmişiz,bir sonraki rakip A.Madrid olmuş.

Ligde şampiyon olmuşuz.4.yıldızı takmışız.

Kupayı da almışız.

Çok şey mi istiyorum? :)

Taktik ve diziliş olarak iyidik.Disiplinli,iyi alan kapatan Galasaray vardı.

Antalya as kadroydu.

Unutumayın bu kadroyu as kadroyla yenemedik,fb son dakikada yendi gol yiyorum derken,bjk yenildi :)

Coluk cocukla bile gol yemedik beyler :) Valla helal olsun Mancini´ye ya. Gercekten takdir ediyorum yaptiklarini.

Aferin cocuklara. Bu kadar genc bir kadroyla yeniliriz diye düsünmüstüm, goller bile kacirmisiz. Tebrikler.

Ha Bursaspor cikmis ha Eskisehirspor. Degisen birsey yok. Bursaspor´u tercih ederdim, onlar cikmis.

:confused:

Kişisel bilgileri

Tam adı : Sidney Cristiano dos Santos Melih Gökçek

Doğum tarihi : 20 Mayıs 1981 (32 yaşında)

Doğum yeri : Rio de Janeiro, Brezilya

Boyu : 1,65 m (5 ft 5 in)

Mevkii : Santrafor

Kim ne derse desin. Bu maçın skoru önemli değil zaten. Takımın 9 genç oyuncu ile çıkması büyük bir olaydır. Koray, Emrecan, Lucas ve Oğuzhan diğerlerinin yanında çocuk gibiydiler. Ama ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Yalnız bu gençler oynadıkça gelişecek. Şu an takıma girmeleri çok zor. Artık kupanın da kulpu göründüğü için önümüzdeki maçlarda daha çok as oyuncular olacak. Lig ve Avrupa maçlarında zaten as oyuncular oynamak zorunda. Seneye banko oynayabilecekleri kulüplere birkaçını kiralamalıyız. Ama süper ligden takımlara kiralanmaları önemli. Ama gidecekleri takımla belli bir sayıda garanti maç sözleşmeye eklenmeli. Gittikleri takımda yedek kalacaklarsa gitmesinler daha iyi. Ben bu gençleştirme operasyonunu beğendim. Ancak bu gençlerin gelişmeleri için her türlü imkan verilmeli. Yoksa adı kalır sadece.

26.01.2014 Gaziantepspor 0-0 Galatasaray

29.01.2014 Galatasaray 3-0 Elazığspor

02.02.2014 Galatasaray 6-0 Bursaspor

05.02.2014 Tokatspor 0-3 Galatasaray

08.02.2014 Galatasaray 3-0 Eskişehirspor

12.02.2014 Galatasaray 0-0 Antalyaspor

Son 6 maç 15 gol attık 0 gol yedik.(uzun zamandır böyle istatistik görmedim)

Ve Son 6 maçta 32 farklı oyuncu ile oynadık:)

Fernando Muslera,Emmanuel Eboue,Hakan Balta,Semih Kaya,Sabri Sarıoğlu,Felipe Melo,Emre Çolak,Selçuk İnan,Wesley Sneijder,Didier Drogba,Umut Bulut,Ceyhun Gülselam,Nordin Amrabat,Salih Dursun,Izet Hajrovic,Aurelien Chedjou,Alex Telles,Veysel Sarı,Ufuk Ceylan,Emre Can Coşkun,Umut Gündoğan,Dany Nounkeu,Yekta Kurtuluş,Ufuk Ceylan,Guillermo Burdisso,Berk İsmail Ünsal,Lucas Ontivero,Koray Günter,Aykut Erçetin,Oğuzhan Kayar,Hamit Altıntop

Gelecek için çok umutluyum:)

O değil de 17 günde 6 maç oynadık.

Üst Alt