ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 6. Maç | Galatasaray 0-0 MP Antalyaspor | MS | 12 Şubat

ok.gif
MDK - 12.02.2014 21:52

bos.gif

Bebeleri yenemediler. Bide yoruldular. GS'in asları bunları haftasonu mahveder.

:D

antalyada yedeklerle çıktı yalnız sadece 3 oyuncu vardı bursa maçından. hafta sonu maçta kolay olmaz. hoca hayroviçi ve burdissoyu neden uzun süre oynatmadı anlamadım. hayro zaten yabancı sınırına takılacak bari burda izlerdik.

maçta en beğendiğim oyuncu Hamit oldu :) 20 dakika oyunda kaldı ama sahadaki herkesten daha iyi futbolcuyum demesine yeterli oldu bu süre. geri dönmesi iyi oldu en azından yerli alternatifler arttı

İlk maçları olmasından dolayı Oğuz ve Berk'i eleştirmek saçma olur.Ama baktığında Oğuz da gelecek var gibi ama Berk kardeşimiz de pek yok gibi.Şimdilik tabi.Bu arada sol açıkta oynarken Oğuz'u da pek beğenmedim.

Ben Oguzhan'i begendim. Fazla sorumluluk almadi ama ayagina her top geldiginde basit ve dogru oynadi, kumasi iyi, belli. Gelecegi cok iyi olabilir.

Şu Yekta ve Emre Çolak beni deli edecekler, teknik var ama adamların oyuna hiçbir katkısı yok sürekli al gülüm ver gülüm pozisyona gireyim şut çekeyim sert basayım falan umrunda değil adamların, ortasaha dediğin biraz savunmada etkili olur hücumlara katılır bunlar varsa yoksa 2 metre ileriye ya da 2 metre geriye pas atıyorlar

Ben en cok oguzhani begendim. Ayagina cok hakim duran toplari iyi kesiyor. Daha 18 yasinda. Ontivero yalniz 19 yasinda deniliyorda bana besiktasli maminin 13 yasindaki hali gibi geldi. Yetenekli hizli ama bu fizikle top oynamasi mumkun degil a takim seviyesinde. Neredeyse bir pozisyonda antalyasporlu siyahi oyuncunun bacaginin arasindan gececekti.

Üst Alt