ZTK 14/15 2. Tur | Galatasaray 4-1 Torku Konyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 2. Tur | Galatasaray 4-1 Torku Konyaspor | MS | 12 Şubat

telles saçmalığından vazgeçilip olcanın oraya monte edilmesi her ne kadar etkisizde olsa bruma yasinli kanatlı sistemle sneijderin tek forvet arkası oynaması ve umut'un yerine burakın dönmesi ilk yarı çok rahat kopardı maçı umarım bu sistem ve dizilişte diretilir

-------------Muslera------------
Sabri---Chedjou---Koray----Olcan
--------Melo-----Selçuk--------
Bruma------Sneijder-------Emre
--------------Burak----------------

Aykut kocamanin bize karsi cikardigi birtane iyi mac hatirlamiyorum. Adam sürekli eziliyor.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Bruma ve Telles İspanya ligine kiralık verilmeli satın alma opsiyonlu. İkisi de sert/fizik ağırlıklı liglerde ezilir gider, elimizde patlar. Onlar için ödenen 17 milyon euro bizim için çok büyük rakam bu parasızlıkta. O paraya hem forvet, hem stoper, hem kanat alırız.

Sneijder'in Burak'ı ne kadar aradığını gördüğümüz maç oldu bence. Kaldı ki kendisi de söylemişti Burak'ı özledim diye.
Sneijder tek başına yetmiyor. Bu takımda kendisini tamamlayabilecek kalibredeki tek isim de Burak.
Takımın yine farka gitmesi güzel oldu ama şu gol yeme huyunu bir bırakabilsek...

Bu maçın sezonun kalan kısmına etki ettiğini ve edeceğini düşünüyorum. Sneijder yerinde oynadıktan sonra daha üretken oluyoruz ileride.

Üst Alt