ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV

Hahahahahhahahahaha Selçuk-Burak yine oynayacak adamların maç başı paraları şart arkadaşlar :D :D :D :D...

Lan Hamza lan Hamza...Kupa maçında bile yedek oyuncu oynatmayacaksan neden geldin ?

Hocam daha ortada pul yok astar yok nerden çıkardınız ki? İnsanları dolduruşa getirmenin alemi yok 11 açıklanana kadar.

Ki bence 2'si de oynamayacak.

3 kişi alıntılamış tek tek cevap vermeyeceğim...

Ali Naci Küçük twitterda yazdı " As oyuncu ağırlıklı çıkacak maça GS"...

Hem arkadaşlar biliyorum , Hamza 2 kankayı kesmeye cesaret edemez ondan hiç umudum yok zaten adam bir de yerli oyuncu yalakası...Eğer kupa maçında da as oyuncu ile oynacaksa "bakın as oyuncu diyorum kankaları katmadan" işimiz var bununla...

Asların yanına bir kaç genç iyi olur bence.

Bolat, Tarık, Koray, Semih, Emre Tosun, Furkan Özçal, Yekta, Emre Çolak, Bruma, Umut, Sinan Gümüş.

Yedekler:Alperen, Birhan, İbrahim Coşkun, Telles, Emre Can Coşkun, Umut Gündoğan, Tunahan.

Sağlamsa Lassa

Semih dışında bu 11'in aslardan oluştuğu söylenemez.Hepsi rotasyon oyuncusu.Böyle çıkacaksa sorun yok.

3 kişi alıntılamış tek tek cevap vermeyeceğim...

Ali Naci Küçük twitterda yazdı " As oyuncu ağırlıklı çıkacak maça GS"...

Hem arkadaşlar biliyorum , Hamza 2 kankayı kesmeye cesaret edemez ondan hiç umudum yok zaten adam bir de yerli oyuncu yalakası...Eğer kupa maçında da as oyuncu ile oynacaksa "bakın as oyuncu diyorum kankaları katmadan" işimiz var bununla...

Hocam as ağırlıklı çıkacak demek bence kankaları ifade etmez , sonuçta milli maçta falan oynadılar.

Tarık çıkar , Bruma çıkar , Semih çıkar , Telles çıkar bir de en fazla Melo Umut falan çıkar. Ali Naci çok doğru bilgiler verir ama yanıldığını da gördük bence bu kadar kesin konuşmasın

Kupa bizim için çok basit ve sıradan bir hedef olmak ötesine geçmiyor, kupayı bir amaç değil araç olarak kullanmak gerekiyor,

ben kartaloviçin cesaretini beendim, bence Hamza hoca da gençlere ve oynamayanlara şans vermeli,

bazı oyuncuları hazır hale getirirken, genç oyuncuları böyle maçların atmosferine alıştırmak gerekiyor,

şikecilerin maçında seyirci bile olmamasına rağmen gençlerin çok hata yaptığını gördük,

kısa vadede kendi sahanda bir mağlubiyetle sonuçlanabilir ama uzun vadede gençleri kazanmak bile çok büyük bir artı..

bugün benim doğum günüm maçın önemi yok ama furkan sinan bruma koray gibi oyuncuların hamza hocanın gözüne girdiği maç olsun yeter bana doğum günü hediyesi :)

Hamza Hoca takımı görmek isteyecektir, tamamen yedeklerle çıkmasını beklemiyorum. Artık Avrupa macerası da bitiyor, çok yoğun maç trafiği olmayacak zaten.

Selçuk ve Burak' ı ligde küt diye keseceğini tahmin etmiyorum. Oynadıkları pozisyonun hakkını veremedikçe yavaştan yedeğe çekmesi de beni tatmin eder. Oynatmaya çalışacağı sistemin orta sahasında bir 'Hayalet adam' a ve topla sıfır becerili bir forvete tahammül etmeyeceğini umuyorum.

Zan, Koray, Bruma, Sinanlar kadrodada mümkün olduğunca yer bulmalı. (Zan eski performansında olursa, Selçuk' un yerine Chedjou' yu kaydırmak niyetindeyim, böylece Melo-Chedjou ikilisi ile orta sahanın kırılganlığını kökten çözmek niyetindeyim :))

Üst Alt