ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

Sergen hoca'nın dediği gibi bu maçta şerefsiz bi hakemin şerefsiz düdüğünü dinledik.(Galatasaraylıyım)
Ben 2 kupadada haksız bir galibiyet veya şikeci fenev gibi bir konumda olmamızı istemem.
Sadece ben değil hiçbir cimbomlu istemez(bence)
Ben MHK'nin yerinde olsam bu hakeme sezon sonuna kadar maç vermem...

Not:Eleştirilere Açığım...!)

Galatasaray forumunda (Galatasaray'lıyım) yazmak hm.

Sergen hoca'nın dediği gibi bu maçta şerefsiz bi hakemin şerefsiz düdüğünü dinledik.(Galatasaraylıyım)
Ben 2 kupadada haksız bir galibiyet veya şikeci fenev gibi bir konumda olmamızı istemem.

Abim lütfen geldiğin deliğe dön başka kuş cekemicez.

Ya git başka spor dalı ile ilgilen o zaman lütfen. Hakemlik bir maç değildi. Hadi meloya kırmızıyı vere bilirdi diyelim ki o dakikalarda maç zaten olmuş 3-1,4-1. Gerçi sen Pen altıya Pen altı değildir de dersin Erman hocan gibi.

türkiye kupasını kazanan takım 5-6 milyon Euro kazanıyor beyler gazoz kupası filan değil finale çıkan GSARAYımızı tebrik edelim...
sergenin olmayan aklı "bold pilot" un ölmesinde kalmış ne hakemi dombili???
ne mutlu GSARAY kazanınca kanım kaynıyor meralara atasım geliyor kendimi diyen herkese..
Cumanız mübarek olsun..

Finale çıktık . En azından deplasmandaki maçı düşünmeden yolumuza devam edicez. Maçtaydım o yüzden hakem hakkında yorum yapamam ama penaltı kararı bence doğruydu diğer kararlarını bilmiyorum ve çokta önemli değil. Eğer hakem lehimize kararlar verdiyse iyi yapmış. Yıllardır düdükleri hep şikecilerden yana çalan hakemler birazda bize çalsın artık .

masa tenisi izle.düdükleri duymazsın böyle maçların reytingine katkı da sağlamazsın oh mis

Antudan firlamis hiyar. Defol git sitene geri dön.

₪tapa

Erman hoca çok belli etmemek için penaltı değil dedi.
penaltının ağababasıydı topla sabri arasına giriyor birde ayağını yukarı kaldırıyor.

Peki ne hatalı karar verdi hakem?

Büyük takım farkıyla kazandık.Ama herzaman maç dönmez...

DK:77 penaltı(yanlış)
DK:6 Melo'ya yapılan hareket faul
...
Melo çift sarıdan kırmızı görmeliydi.
...
Sadece bu maç değil her maç baariz hatalar yapıyor.Bazı arkadaşlar beni yanlış anlamış.Bende onları anlıyorum ama onlarda beni anlasın.Ben sadece ''MHK'nin yerinde olsam bu hakeme sezon sonuna kadar maç vermezdim dedim.Çünkü hakem büyük kulüplere karşı eziliyor,o ezilince anadolu kulüpleri eziliyor.Hakem 75,80.dk'lar arası Sivas'a düdük çalmaya başladı.Anadolu takımlarının oyuncularıda yoruluyor başarı istiyor kazanınca seviniyor kaybedince üzülüyor.Göz göre göre hak yeniyor.Ben herkes için adalet istiyorum.Tabiiki Galatasaray'ımız şampiyon olsun tüm kupalarda final oynasın,kazansın isterim ama hakkıyla.Biz şerefli kulübüz şerefsiz hakemler bizi etkilememeli.Kazansakda kaybetsek de hakkıyla,alın teriyle,savaşarak,canımızı ortaya koyarak kazanmalıyız...Eğer sitede huzursuzluk oluşturduysam ÖZÜR DİLERİM ama ben kötü birşey yaptığımı düşünmüyorum.Sadece fikrimi söyledim...(Yeni üyeyim tecrübe kazandım)...

SEYİRCİ DEĞİL........TARAFTAR

BAYRAMDA DEĞİL........KARAGÜNDE

MODA İÇİN DEĞİL........FORMA İÇİN

KUPA İÇİN DEĞİL.........ARMA İÇİN

HAVA İÇİN DEĞİL........SEVDA İÇİN

90 DAKİKA DEĞİL........ÖMÜRBOYU

YALANLA DEĞİL.........KANIYLA

AYRI AYRI DEĞİL.........OMUZOMUZA

ŞEREFSİZCE DEĞİL.......ONURLA ...

Son düzenleme:
Üst Alt