ZTK 15/16 2.Tur l Galatasaray 3-1 Gaziantepspor l M.S l 31 Ocak l ATV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 2.Tur l Galatasaray 3-1 Gaziantepspor l M.S l 31 Ocak l ATV

5c573ztk.png

af9sd8i6.gif
c80ecv.png
gaziantepspor.png

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Galatasaray - Gaziantepspor
Türk Telekom Arena
31 Ocak Pazar
20.45
ATV

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kim ne derse desin onemli mac.

Her sene sampiyon olamayiz ama sampiyon olamadigimiz senelerde kupayi alabiliriz.Daha once ligi alamadigimiz 90-91,95-96,04-05,13-14 sezonlarinda kupayi alip teselli bulmustuk.(Gecmiste daha da var ama yakin olanlari yazdim.)

Ligi alamadigimiz 02-03,03-04,06-07,08-09,09-10,10-11 sezonlarinda kupayi alsak fena mi olurdu.Muzemize birkac kupa daha eklemis olurduk.

Kim ne derse desin onemli mac.

Her sene sampiyon olamayiz ama sampiyon olamadigimiz senelerde kupayi alabiliriz.Daha once ligi alamadigimiz 90-91,95-96,04-05,13-14 sezonlarinda kupayi alip teselli bulmustuk.(Gecmiste daha da var ama yakin olanlari yazdim.)

Ligi alamadigimiz 02-03,03-04,06-07,08-09,09-10,10-11 sezonlarinda kupayi alsak fena mi olurdu.Muzemize birkac kupa daha eklemis olurduk.

bu senede bu kupayı alırsak üst üste 3.cü kez almış olacağız.. buda bir rekor bizim için... neden 3.cü defa almayalım ki dimi ? zaten Lig gitti bari kupasız kapatmayalım sezonu

birazda heycan olsun ya hayatimizda su zor donemde en heycanli mac bu sanirim.
go gs!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her zamanki gibi bankoların bankosu KG var. Dandik Kastamonu dan bile gol yiyoruz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Osmanlıspor maçından pek farkı olmaz.1 tane atsan bile 2 tane yeme ihtimalin yüksek.Şu rezalet futbolda pek ümitli değilim.Umarım yanılırım da kazanırız.

artık bu saatten sonra hiçbir heyecan duymuyorum maçlarımızdan. sağolsun dursun ve denizli elbirliğiyle içine ettiler. tek umursadığım nokta men cezasının daha sonraki yıllara sarkmaması için gidemeyeceğiz dahi olsa uefa biletini bir şekilde kapmamız. çapsız hocamıza ve dursuna rağmen. sonuça başka Galatasaray yok, takıma sahip çıkalım

Üst Alt