ZTK 15/16 H:2 | Kastamonuspor 1-2 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | A Haber - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:2 | Kastamonuspor 1-2 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | A Haber

artik vurun su nesteri yeter be, kac yildan beri lesh futbolcular dolu kadroda, varsin bir iki yil sampiyon olmayalim ama su takimi artik tamamen bastan yaratilsin ise yaramayan futbolcularin hespi gönderilmeli

fazla nesteri vuracak durumu yok mustafa hocanin bu takimdan en az 10 futbolcu gönderilmesi lazim ve bunlarin yerine oyuncular alinmasi lazim ve bunlari yapacak ne yönetim var bizde ne de para ,o yüzden insallah ocak ayinda en azinda bir forvet bir orta saha bir sag bek ve bir kanat oyuncusu lazim .

şükür anlayan biri çıktı.
Şu takıma karşı heyecanlanmayın yeneriz diye bir cümle söylenmesi komik ötesi birşey. bunu telafuz etmek takımla daşşşak geçmektir bence.
Tuncay konuyu anlatabildiysek artık sıkıntı yapma kuş muş demeye devam et. neymiş yeni üye olmuşum. yeni üye olmamın sebebi bu tarz platformlardan haberdar olmamam.
Ayrıca senden yaşça büyük birine hitap ederken az Metin Oktayın efsane olmuş olduğu bir kulubün taraftarı gibi hitap et. Lan! tarzı bir kelime mod. birinin kendinden yaşça büyük birine hitap şekli olmamalı. daha dikkatli lütfen

Yasinin 29 olmasi senin kus olmani degistirmiyor. Sen burda konustuklarina dikkat et. "Real Kastamonu " demen zaten senin ne oldugunu acikliyor.

Yasinin 29 olmasi senin kus olmani degistirmiyor. Sen burda konustuklarina dikkat et. "Real Kastamonu " demen zaten senin ne oldugunu acikliyor.

ya sen niye anlama zorluğu çekiyorsun birader bak burda anlatmiyim forumu boş mesaj kirliliğine sebep olmayalım buyur özel mesajla anlatim istiyorsan gel.
ordaki ironiyi anlayabilecek kapasitede futbol bilgin olduğunu tahmin ettiğimden açıklamak istemedim ama. karşımızdaki takımın bölgesel amatör ligden çıkmış yeni bir takım olduğunu , real madrid olmadığını böyle kötü bir futbolu oynatan futbolcu görünümlü adamların(!) bu takımda olmaması gerektiğini ve de böyle bir takım için yeneriz demek bile hatadır anlamında denmiş birşeydir. off anlamadıysan daha özel mesajda gel anlatmaya çalışayım. Anlayabilirmisin onu bilmem ama ben anlatmaya çalışırım. daha da burada polemiğe girmiyeceğim.

ya sen niye anlama zorluğu çekiyorsun birader bak burda anlatmiyim forumu boş mesaj kirliliğine sebep olmayalım buyur özel mesajla anlatim istiyorsan gel.
ordaki ironiyi anlayabilecek kapasitede futbol bilgin olduğunu tahmin ettiğimden açıklamak istemedim ama. karşımızdaki takımın bölgesel amatör ligden çıkmış yeni bir takım olduğunu , real madrid olmadığını böyle kötü bir futbolu oynatan futbolcu görünümlü adamların(!) bu takımda olmaması gerektiğini ve de böyle bir takım için yeneriz demek bile hatadır anlamında denmiş birşeydir. off anlamadıysan daha özel mesajda gel anlatmaya çalışayım. Anlayabilirmisin onu bilmem ama ben anlatmaya çalışırım. daha da burada polemiğe girmiyeceğim.

Bana oyle sacma sapan ironi seyler yapip sinirlendirme git forumda kiminle samimiysen onunla yap ironilerini adamin sinirlerini hoplatma burda.

Bana oyle sacma sapan ironi seyler yapip sinirlendirme git forumda kiminle samimiysen onunla yap ironilerini adamin sinirlerini hoplatma burda.

yav tamam tamam sen haklısın oldumu hadi sen yöneticilik oynamaya devam et. Sabır ya.
Bu arada forumdaki mesaj kirliliğinden dolayı rahatsız olan renkdaşlardan özür.

Son düzenleme:
Kadro Türkiye kupasi için bile yeterli değil,ama gelgelelim Hanzo denilen karacahil şampiyonlar ligi için yeterli kadromuz var diyordu birde.

kadro kalitesiz olduğunu futboldan anlayan herkes bu işin farkında ama bunun farkında olmayıp bu kadar yeteneksiz oyunculara senelik kişi başı trilyon veren yöneticileri Allaha havale ediyorum

saydıgın adamlarda gitsin jose'de gitsin. ayrım yapılmaması lazım.

Ayrim yaparim. Niye yapmayim. Diger 10 kisi emre semih haric 30 yas barajinda . Yillik 2 milyon euro aliyor ortalama. Katkilari negatif oldugu yillardir kanitlanmis. Heee baktik 2 yil jose bisey olmuyor sat 2-3 milyona . Para odemedigonden sorun yok. Brumayi napicaz mesela 12 milyon euro kacmis? Tarik, olcan, umut??? Hepsi kulliyen zarar!! Jose nin cozumu basit, 2.yil sonra elini opene satarsin 3 milyona!!

Ayrim yaparim. Niye yapmayim. Diger 10 kisi emre semih haric 30 yas barajinda . Yillik 2 milyon euro aliyor ortalama. Katkilari negatif oldugu yillardir kanitlanmis. Heee baktik 2 yil jose bisey olmuyor sat 2-3 milyona . Para odemedigonden sorun yok. Brumayi napicaz mesela 12 milyon euro kacmis? Tarik, olcan, umut??? Hepsi kulliyen zarar!! Jose nin cozumu basit, 2.yil sonra elini opene satarsin 3 milyona!!

Deneme tahtasımıyız kardesim. Neden kulüpte tutayım adamı ?

Jose'den 2 yıl sonra birsey yapmasını mı bekliyorsun ?

ver kiraya bak performansına iyi bir performans sergilerse al tekrar aksi halde yolda gitsin..

Mustafa Denizli: "Bugünkü 90 dakikanın devre arasındaki kararlarımda büyük etkisi olacaktır."

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt