ZTK 15/16 H:5 | Akhisar Belediyespor 1-1 Galatasaray | M.S | 19 Ocak | A Haber - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:5 | Akhisar Belediyespor 1-1 Galatasaray | M.S | 19 Ocak | A Haber

Ne kadar gereksiz adam varsa oynasın işte bu maçta.

Tarık Semih Jem Yasin vs.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla İzmir’e gidecek olan takımımızın maç kadrosu şu şekilde:

Eray İşcan, Cenk Gönen – Lionel Carole, Semih Kaya, Koray Günter, Martin Linnes, Tarık Çamdal, Jason Denayer – Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Jose Rodriguez, Batuhan Ergün, Doğuş Can İncedere, Emre Çolak – Umut Bulut, Volkan Pala, Kerem Çalışkan, Muhammet Yeşilyurt

__________Cenk___________
Tarık__Koray__Semih__Carole
________JPK___Jose________
____Emre__Bilal__Yasin_____
__________Pala____________

Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla İzmir’e gidecek olan takımımızın maç kadrosu şu şekilde:

Eray İşcan, Cenk Gönen – Lionel Carole, Semih Kaya, Koray Günter, Martin Linnes, Tarık Çamdal, Jason Denayer – Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Jose Rodriguez, Batuhan Ergün, Doğuş Can İncedere, Emre Çolak – Umut Bulut, Volkan Pala, Kerem Çalışkan, Muhammet Yeşilyurt
üstte yazdim kardes bunu

MARTIN LINNES'i çok merak edip izlemek istiyorum, ama sahanin kosularini görünce'de teredüt ediyorum, umarim sakatlik yasanmaz.

nazar-boncugu_large.png

Umut ve Burak oynar ve gol atarlar.Yönetim de golcülerimiz gayet yeterli der,medya pompalar al sana yeni forvetimiz yine yeni yeniden Umut ve Burak.

Üst Alt