ZTK 15/16 H:6 | Galatasaray 4-1 Kastamonuspor | M.S | 26 Ocak | A Haber - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:6 | Galatasaray 4-1 Kastamonuspor | M.S | 26 Ocak | A Haber

valla takim yasin ve umutt haricinde iyiydi...su takima adam gibi forvet alsak sene sonuna kadar rahat keyifle mac izleriz.tabi sabri-umut-burak-hakan balta-yasin gibi yeteneksizler kadroda olmama sartiyla...

Yasin kadar bencil bir futbolcu tarihimizde yoktur.Ana avrat küfrettirdi beni yok yere.Ulan bir pas vermedi linnes'e adam o kadar bindirme yaptı:mad:

Allah'i seven su takıma Burak'in yerine forvet, Yasin'in yerine kanat oyuncusu alsın.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre çok iyi maç çıkartı.
Carole iyidi. José yi beğenmedim ama kötü değildi.
Koray ı beğendim ama rakip hucum oyuncuları çok sayıf.
Umut aynı umut. Eray kaleciye benzemiş sonunda biraz.
Linnes iyi ama yasin beyinsizle oynayınca yeterince ön plana çıkamadı
Jem bu takımın oyuncusu olamaz asla yı geçtim 1ci lig topçusu değil

Birde su var, su aksamki oynayan oyuncular...biraz'da olsa KEYIF alarak oynuyorlar ve bu KEYIF oyuna yansiyor tabiki. Bizim diger As takiminda oynayan bazilari soytarilik yapiyorlar artik (Mesela Selçuk, Burak, Yasin, Umut, Olcan, Semih, Tarak)
Parantez içine aldıklarının bir tanesinden bile bir bok olmaz..Hiç biri Galatasaray seviyesinde oyuncular değiller

tumblr_not7jcazAH1sfiww9o1_1280.png

Sent from my Nexus 6P via Tapatalk

Adamda sut becerisi sifir bos kaleye gol atamiyor

Başımızda td olsaydı sıçardı Yasin'in ağzına. Vitor'u beğenmiyoruz ama yeri geldiği zaman herkese fırçayı çekiyor. Denizli harbi leş bir td

Yasin kadar bencil bir futbolcu tarihimizde yoktur.Ana avrat küfrettirdi beni yok yere.Ulan bir pas vermedi linnes'e adam o kadar bindirme yaptı:mad:
Önceki maçta da söyledim. Linnes'e karşı bir art niyet seziyorum. Taraftarın saha kenarında gerekirse bağırarak çağırarak uyarması gerekiyor özellikle Yasin denen futbolcu bozuntusunu.

Üst Alt