ZTK 15/16 YF M:2 | Galatasaray 0-0 Rizespor | M.S | 4 Mayıs | ATV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 YF M:2 | Galatasaray 0-0 Rizespor | M.S | 4 Mayıs | ATV

Bu metro isinde bir gariplik var , bu macta dahi kapali olmasinin anlami nedir ?

bu zamanlarda stad alti otoparkin ne nimet oldugunu anliyor insan

O degil de su maci bedava statta izleyebilirsiniz deseler bile 8-9 bini gecmez seyirci sayisi.

Galatasaray'i bu duruma düsürenleri Allah bildigi gibi yapsin...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Gerci hemen hemen basarili olalim olmayalim bu tur maclar hep bos oluyor

en uzun ve zevkli gecen 2-2 lik gaziantep belediye macinda bile kimse yoktu, takimin en iyi zamanlari

Gerci hemen hemen basarili olalim olmayalim bu tur maclar hep bos oluyor

en uzun ve zevkli gecen 2-2 lik gaziantep belediye macinda bile kimse yoktu, takimin en iyi zamanlari

Türkiye Kupası'nın formatıyla alakalı tamamen,kupa maçları final haricinde bomboş oluyor genelde.Sebebini anlamak zor değil,grup sistemi ve çift ayaklı turlar bu kupayı boğuyor,grup çift maç falan olmayacak,büyükler de kupanın başından başlayacak her tur tek maç olacak,2012'de olduğu gibi.

Donk, Yasin, , Sabri, Semih ilk 11 de
Denayer sag bek
Sinan, Sneijder, Linnes, Koray yedek
Jose kadroda yok

:red:

Semih oynar sağ bekte muhtemelen.
Linnes ilk 11 olmalıydı, Sinan sonradan girsin.
Donk yerıine Jose'yi niye oynatmıyo bu herif onu da anlamak güç

haklisin, Semih sag bek olarak gözüküyor GS TV de

ChoFllhWsAAJtxb.jpg

Jose belki sakatlanmistir diye düsünüyorum ama bilgi bile yok resmi sitede.

Artik anlasildi Sarbi futbolu birakmadan , danny alvesi bile alsak sagbekte baska kimse forma yüzü göremez.. bu kadroyu kim yapiyor gercekten merak ediyorum...

Bence rikerink yapmıyo kadroyu donku koyuyolar rikerink yaptı demek için ama kalanlara bak full orhanın kadrosu tarıkıda her maç oyuna sokuyo.

linnes varken semihi sagbek oynatan hocayi odunla dövmek lazim...ama benim kizdigim ulan birtanede gazeteci cikip ya hoca neden gercek bir sagbeki yedek birakipta stoper bile oynamayi beceremeyen bir kazmayla basliyorsun diye sormuyor??? linnesin yerinde olsam bir dakika durmam arkadas böyle rezillik olmaz ya...hayir bence kötüde oynamiyor adama dogru düzgün forma vermiyorlar..

linnes varken semihi sagbek oynatan hocayi odunla dövmek lazim...ama benim kizdigim ulan birtanede gazeteci cikip ya hoca neden gercek bir sagbeki yedek birakipta stoper bile oynamayi beceremeyen bir kazmayla basliyorsun diye sormuyor??? linnesin yerinde olsam bir dakika durmam arkadas böyle rezillik olmaz ya...hayir bence kötüde oynamiyor adama dogru düzgün forma vermiyorlar..

Sezon sonu gidicek zaten kevin gibi bunların hepsi tesadüf değil hatta kevinin belgesi hatası bile bilerek yapılmış olabilir.

Üst Alt