ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV

Çocuk gibi zırlamayın yeter izlemiyorsanız izlemeyin arkadaş bizene ağlama duvarına çevirdiniz her yeri böyle bebe taraftar topluluğuna sahip olduğumuz için utanıyorum eskiden galatasaray taraftarı ciddi manada farklıydı diğerlerinden şimdi hiç bir olayı kalmamış.

Kupayı kaybetmenin lige ne artısı varki ya zaten hepi topu bir final maçı kalmıştı sanki son 32 turundaydık

6 günde 3 maçı kaldıramazdı takım mecbur yedeklerle çıktık elendik bu kadro deplasmanda maçı almıştı hoca 2 farkla yenilmeyiz dedi güvendi ki bizde güvendik forumda kimse Aslarla çıkalım kupa çok önemli demedi.

Kolami cipsimi aldim.izliyorum
1 sezon kupa finali kacirdik diyen hala aglayanlar var. 17 adet mevcut muzede. Az salın. Olanla ölene care yok.

6 günde 3 maçı kaldıramazdı takım mecbur yedeklerle çıktık elendik bu kadro deplasmanda maçı almıştı hoca 2 farkla yenilmeyiz dedi güvendi ki bizde güvendik forumda kimse Aslarla çıkalım kupa çok önemli demedi.
Yok bende as kadro ile çıkılması gerektiğini düşünüyordum ama burada söylemek istediğim forumda kupadan elendik artık lige full konsantre oluruz havasını çözemiyorum zaten tek bir derbi kalacaktı eleseydik yani ligin önündeki bir engel değildi,Rotasyon yapıp elendiysek Alanya maçında hata yapma lüksümüz kalmamıştır.

Üst Alt