ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1-1 bitseydi yine neyse ama Akhisar'ın bu statta 2-0 gibi galibiyeti hemen hemen imkansız. Sadece konsantre olmak yeterli. Mümkün olduğunca yedekleri oynatmak lazım. En ufak sakatlık,kırmızı kart gibi şeyler yaşanmamalı.

Alanya maçının Cumartesi olacağı unutulmamalı. İlla eleneceksek bile razıyım. Alanya maçının kazanılması çok daha önemli Akhisar maçından.

37574.jpg

Düşündüm taşındım en doğru kadro bence bu olur.

-Kalede oynama yapmaya değmez
-Beklerimiz çok formda onları riske atmaya hiç değmez yedekleri bu maçta gayet rahat idare eder
-Denayer biraz ritim bulmalı Maiconda hafta sonu oynamadığı için formayı alabilir
-Donk-Selçuk ikilisinin uyumunu beğeniyorum Fernando ağır sakatlığın hala etkisinde onuda dikkatli kullanmamız lazım,Belhanda yerine Tolga diyecektim ama çok kabız olurdu takım.Belhanda hafif tempoda bir maç geçirir
-Hücum bölgesini komple yedeklemeliyiz

bence feghoulininde ritim bulması lazım başakşehir maçında sadece marianoya verdiği pas ile akıllarda kaldı bunun dışında kayboldu gittiydi.

Neredeyse tamamen yedek kadro ile çıkalım; Alanya maçı çok daha önemli. Mesut Bakkal ile az gol yemeye başladılar ve deplasmanda oynayacağız.

Carrasco
Linnes (sakatsa Nagatomo)
Denayer (Alanya maçında da oynamalı)
Maicon
Latov
Donk (Fernando da form tutması için oynatilabilir)
Selçuk
Tolga
Sinan
Yasin
Eren

Sac baş yoldurur bu kadro ama deplasmanda aldığımız 2-1lik galibiyet avantajı varken final biletini vermeyiz yine de.

Maicon ve Selçuk 11 başlar.
Fernando ve Feghouli son maçtaki performansından sonra muhtemelen 11 başlayıp 2.yarı oyundan alınırlar.
Yasin, Sinan, Eren 11'de başlar, Tolga ve Ahmet süre alır.
Lato'nun sözleşmesinde belli maç limitini geçerse sözleşmesi uzar maddesi yoksa 11 başlar.

---------Muslera----------
Linnes-Maicon-Ahmet-Lato
---Selçuk--Fernando(Tolga)------
Feghouli (Garry)-Sinan (Belhanda)-Yasin----
--------------Eren----------------

Akhisar'ın hücumcu eksikliği var. 3-0,4-0 gibi skorla bitiririz.

Anaaa maç var. Dersim var 7 bucukta ama telefondan izleyecez artık caktirmadan.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
vurucu tim maç kaçırmaz
bravo renktaş
@Uğur Bulut @Rahmi Aslan @Murat Urhan

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
HER ŞEY KAÇAR MAÇ KAÇMAZ

Sonsuza kadar GALATASARAY sevdalısıyız

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt