ZTK 18/19 5.Tur M:2 | Galatasaray 1-1 Keçiörengücü | MS | 18 Aralık | A2 - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 18/19 5.Tur M:2 | Galatasaray 1-1 Keçiörengücü | MS | 18 Aralık | A2

degisiklikler bile ezbere ayarlanmis. alt yapidan ilk 11 baslayan iki hücum oyuncusu cikacak, diger ikisi girecek. celili de ön libero diye cikarmadilar zaten yoksa onuda cikarirlardi. gol mol yersek uzatmaya gider diye 3.degiskligi yapmadi. yeseydik uzatmada onyekuruyu alacakti. terimin yardimci antrenörleri sirf futbolcu eskisi diye tutuluyor. bunlarin terime akil verme ihtimali %0.1 bile degil. bildikleri yanildiklarina yetmez. iyi futbolcu olmak iyi antrenör olmak degildir. ümit ve hasan gibi 5.sinif hocalarla bisey olmaz.

Ömer Bayram + Ahmet + Selçuk + Muğdat topla sıradan bir futbolcu etmiyor. Ben bu kadar kazma, yeteneksiz 4 oyuncu görmedim. Bu Ömer'i alan kimse ona bakkaldan peynir bile aldırmam. Yazık. Nasıl becerip de böyle çöpleri bulabiliyoruz?

Hala ibret alamıyoruz gidip muğdat Ömer gibi Anadolu çöplerini ucuz az maaş alıyor diye kadroda tutup kendi çocuklarımızın önünü kesiyoruz.. Bu resmen kendi ayağına sıkmaktır başka birşey değil.. Neden yedek sol bek Süleyman olmasın veya 3.forvet ali yavuz.. Belhanda akbaba badou yokken neden Atalay düşünülemedi bir tğrlü

Ali yavuzu çok beğendim. Sadece 10 dk olmasına rağmen bu çocuk geleceğimiz çok net belli. Atalayda aynı şekil top tekniği çok yüksek top ayağına yapışıyor. Ayrıca bu değişikleri yapan davalada bıraksın bu işleri. Levent hoca yönetsin yine. İyi oynayan atalayı aldı oyundan. Yazık.

Şu Ömer Bayram'ın göbeğine bak, en az 10 kg fazlası var. Takımın başındaki hoca bir şey demiyor sanırım, hatta güvenip lig ve CL maçlarında oynatıyor.

Çiftlik olmuş Galatasaray. Kimsenin umurunda değil, herkes parasının, keyfinin derdinde.

muğdat ali yavuz gol atarsa beni oynatmazlar diye mi bozdu pozisyonunu acaba kafamda deli sorular...

bilerek bozdu zaten, ben pozisyona gireyim, ben gol atayım hesabı yaptı. at hırsızı kılıklı herifin içi fesat çünkü. zaten gol atamadığı için hakemlere falan saldırıp duruyor. büyük stres altında. gol atmaadıkça çıldırıyor. ali yavuzun gol atmasını istemezdi tabiki. umarım muğdat hayatı boyunca 1 daha gol mol atamaz ve eray işcan ile aynı kaderi paylaşır. ne diyelim, fatih terimin bilmem kaç yüzüncü kazığı bu kulübe.

umarım ömerini selçuğunu ve muğdatını alıp sezon sonu gider.

Mustafa Kapı’nın böyle bir maçta 1 dakika bile süre alamaması korkaklıktan başka bir şey değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Açık ara en iyi gençlere sahip olan kulübüz ama onlara şans veren yok maalesef. Ahmet Çalık ve Selçuk gibi bitik adamlar oynamaya devam ederler ve bu çocuklar sakatlıklara ve cezalılara rağmen ligde şans bulamazlar.

Muğdat gibi adamları transfer edersen senden hiçbir halt olmaz..Ulan bırak çocuk gitsin..ama bırakmaz çünkü o kadar yetersiz ki onu orada düşünümez çünkü yeeersizliğini örtecek..

Burada bu adamın transferinin doğru olduğunu söyleyenler vardı..Savunanlar vardı..Aynı adamlar Şimdi küfür ediyorlar..

Her transfer dönemi aynı bk..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt