ZTK 18/19 ÇF M:1 | Galatasaray 2-0 Hatayspor | MS | 6 Şubat | A2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çipe
Linnes
Luyindama
Ahmet
Ömer
Fernando (madem cezalı)
Donk
Yunus
Onyekuru
Sinan
Mitroglou

Kadrosu ile çıkabiliriz. Hatay iyi takım.

Trabzonspor maçı öncesi moral bulmamızı sağlıyacak belki yeni topçularımızın birkaçının sahada olmasıyla takıma adapte olmasına yarayacak olan maçtır. Umutsuzluk havasını söndürmek için uzun sürecek maratonun ilk maçı

Mariano sakat.2-3 hafta olmaz gibi.Linnes de kac mactir art arda oynuyor.Daha Benfica maclari araya girecek.Yormaya gerek yok.Ya Gokay ya da Semih olmali.

Linnes konusuna katılıyorum.

Canı çıktı. Performansı düştü diye suçladılar bide adamı.

Ama Semih herhalde bek oynayacak son kişi olabilir dörtlüde. Ömer-Emre yapabilir miyiz acaba?

Linnes konusuna katılıyorum.

Canı çıktı. Performansı düştü diye suçladılar bide adamı.

Ama Semih herhalde bek oynayacak son kişi olabilir dörtlüde. Ömer-Emre yapabilir miyiz acaba?

Fularlı döneminde oynadı.Hatta Trabzon deplasmanında 2 asist yapmıştı.Riekerinkli kupa finalinde de sağ bek oynamıştı diye hatırlıyorum.Bir şey olmaz içerdeyiz.Emre'yi hazır görmedim.

Fularlı döneminde oynadı.Hatta Trabzon deplasmanında 2 asist yapmıştı.Riekerinkli kupa finalinde de sağ bek oynamıştı diye hatırlıyorum.Bir şey olmaz içerdeyiz.Emre'yi hazır görmedim.

5 yıl önceydi o maç ama sanmıyorum böyle bir şey yapacağını Terim'in.

Adam Linnes'i bile sol bek oynatmadı 1 sene.

Arkadaşlar kombinesi olup maça gitmeyecek olursa pm atabilir mi? Ben kendi biletimi devir ettim bir öğrenci arkadaş daha arıyor.

Linnes oynasa mı oynamasa mı kararsız kaldım yaw, Adam çok maç oynamış peş peşe ama sağda oynayacak 2. bir adam yok bilemiyorum. Fernando denen ceza canavarı bu maçta oynatılmalı kesinlikle yok öyle her maç sarı kart görmek, Mitro banko oynamalı, stoperleri riske etmeye değmez Semih - Ahmet oynasın. Selcuk - Sinan - Yunus - Celil - falan da kadroyu tamamlar.

Bundan dört gün sonra Trabzon, sekiz gün sonra Benfica ve 11 gün sonra Kasımpaşa deplasmanı var. Mümkün olduğunca oyuncu dinlendirmemiz gerekiyor. Bu maça aslar çıkmasa da olur.

352

Muslera; Ahmet, Gökay, Semih; Yunus, Celil, Fernando, Selçuk, Muğdat; Mitroglou ve Sinan.

Muslera 11’de çünkü bundan sonra Süper Lig maçlarında kale Ismail’e emanet olacaktır.

Fernando hafta sonu cezalı, oynasın.

Donk ve N’Diaye başlar TS maçında. Bu yüzden Selçuk 11’de.

Sinan cezalı hafta sonu, o yüzden 11’e.

Üst Alt