ZTK 18/19 ÇF M:1 | Galatasaray 2-0 Hatayspor | MS | 6 Şubat | A2 - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasarayda orta saha yoki ne önlibero ne 8 nede 10 numara var, fernando denen adam korkunc kötü durumda,koşarken o kadar zorlanıyorki ,topu alıp pas atarken o kadar hantalki bu adamın direk oynamasını geçdim bu haliyle kadroda olması hata,belhanda anlatmaya gerek yok sıfır,selçuk sıfır altı.. Galatasarayda ORTA SAHA oyuncusu hiç yok.....

Sorunun forvet değil ortasaha olduğunu her maç gözümüze sokuyor maçlar. belhanda ndiaye ve özellikle bitik fernando dehlenmeli.

bu takima artik isimli diye temposuz orta saha alinmamali. son kullanma tarihi gecmemis 2 orta saha seviye atlatir. kesinlikle ilk 11e iki tane adam akilli orta saha lazim. bize hem ince is hemde amelelelik yapacak adam lazim. melo-selcuk gibi söyle 3 sene kesintisiz oynayabilecek yasta oyuncular lazim. muslera rezalet stoperler iyi orta saha rezalet forvet iyi. su durumda orta sahayi düzeltip musleraya ayar verilecekse verilmeli yoksa oraya bir hamle lazim. kanatlari bir sekilde idare edersin ama merkezin daima iyi olmasi lazim, cok degismemesi lazim.

Sergen forvet değilmiydi yunus alt yapıda? Ben forvetti diye hatırlıyorum biz niye kanatta kullanmaya çalışıyoruz?
yunus 2 senedir kanat oynuyo.ama altyapıda oyanrken savunma önünnde götü dönük top atmıyolar ona.önüne pas veriyolar,onla verkaca giriyolar.o yuzden orda sahane.a takımda adam gibi topcu olmadıgı için taa kalenin önünde topla bulusuyo

Marcao herzamanki gibi superdi. Dan dun vurmuyor. Ayaga pas yaparak guzel oyun kuruyor. Luyindama'yi begendim dahada iyi olacak. Yunus masAllah hattrick'den sonra kendine guven gelmis daha cok denemeye daha cok bire bir oynamaya basladi, böyle devam. Linnes ortalar yerini tutmasada mucadelesi gene superdi. Mitrogluna top gelseydide görseydik bi. Ömer 404 error not found

ismail,sinan,selcuk,ömer,yunus (ki cok iyiydi),donk .6 oyuncu...bunlar ilk 11 oyuncusu degil.ha yunus hepisinden iyi o ayrı
tamamen as kadroyla çıkmayalım zaten ama kaç as takım oyuncusu vardı ona rağmen üstünlük kuramadık rakibe,benim isyanım tamamen o isimlere (yunusu bende beğendim geçen attığı goller moral olmuş belli ama daha fazlasını bekliyorum tabi)

tamamen as kadroyla çıkmayalım zaten ama kaç as takım oyuncusu vardı ona rağmen üstünlük kuramadık rakibe,benim isyanım tamamen o isimlere (yunusu bende beğendim geçen attığı goller moral olmuş belli ama daha fazlasını bekliyorum tabi)
valla bu futbolcularla daha fazlasını nasıl yapar bilemiyorum.diagne mitrgolu ve feghouliyle oynamalı yunus.fernandoyu adamdan saymıyorum artık

yunus 2 senedir kanat oynuyo.ama altyapıda oyanrken savunma önünnde götü dönük top atmıyolar ona.önüne pas veriyolar,onla verkaca giriyolar.o yuzden orda sahane.a takımda adam gibi topcu olmadıgı için taa kalenin önünde topla bulusuyo
Milli maçlarda da bir kaç kez izledim dediğin gibi kullanıyorlardı. Kanada hapsedip bence köreltiyoruz bu çocuğu yazık

Üst Alt