ZTK 18/19 ÇF M:2 | Hatayspor 4-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hala 2. penaltininin nasil penaltigi oldugunu anlamaya calisiyorum. anlayamadim hala. hatayli topcuda anlayamadi ben gibi.

4. gol net disaridan geliyor top. ama yenilen gol mal gibi

onyekuerunun son attigi golde ofsayt yok gibi geldi. tekrari verilmedi.

3. yedigimiz golde ahmet denen dombili adama gidecegine kaleye gidiyor. yine tunel gibi acmis bacaklarini arasindan girdi

emre tasdemirde kalitenin oldugu gorunuyor. omeri gorunce gozlerim kaniyordu

maksat hocayı savunmak degil burda.eldeki imkanları anlatıyorum.marcao cok degerli,ndiaye degerli.biri hakem yüzünden kırmızı görse ne oalcak?diagne sakat bi tek mitroglu var.anlatabildim mi?ama formsuz onyekuru gayet oyuna gireiblir,zaten yedek olsun diyoruz.2-0dan sonraki laubalilik ve oyundan ben de memnun deiglim.hoca da maç sonu eleştirdi zaten.önce ne dediğimi bi anla da
oyundan memnun değilsen bana karşıt yorum yapmana gerek yok,oyuncu değişikliğinde illa ndiaye,mitroglu girsin demiyorum sahada kötü olanlar belli 90 dakika sinanı izlemek yerine atalayı alsın ve 80 i beklemesin,bide son olarak onyekuru kötü diyosun bencede öyle ama hoca her maç oynatıyor demekki sana göre de yanlışı var bana göre de...

Bu adamlarin hicbiri ligde oynamiyor

Az evvel hakem onemsiz diyordun

Hakem onemsiz demedim. Hakem mukemmel mac yonetmis olsada adamlara kafadan 5 gol pozisyonu verdik. Mariano, emre tasdemir, emre akbaba, Donk, Selcuk ligde oynanayan oyuncular.

Benim gorusum belli. Hatayspor macini onemsedigimden degil. Gecen hafta son dk kazanilan akhisar maci ve ondan onceki maclarda alinan sinyal cok kotu. Onumuzdeki 6 deplasmanin en az 3 u puan kaybi ve cok muhtemel bunlardan biri -150 derecede oynanacak Erzurum maci.

Sampiyon olabilecek kapasitede degil oyuncu grubu. Hadi onu gectim 6 puanlik farki kapatabilecek kapasitede hic degil. Umarim yanilirim ama zor.

Patates tarlasında topun sekerek gittiği ortamda Barcelona gibi paslaşmamız imkansızdı zaten. Turu geçtik mi geçtik, gerisi önemli değil. Erzurumspor maçına konsantre olmalıyız.

Bu kupa maçı gösterdi ki Erzurum deplasmanına böyle çıkmazsak babayı yiyeceğiz Ndiaye belki ama Onyekuru kesinlikle ilk 11'i hak etmiyor.

Muslera
Nagatomo Luyindama Marcao Emre Taşdemir
Fehgouli Donk Selçuk Belhanda
Mitrouglou Emre Akbaba​

Hakem onemsiz demedim. Hakem mukemmel mac yonetmis olsada adamlara kafadan 5 gol pozisyonu verdik. Mariano, emre tasdemir, emre akbaba, Donk, Selcuk ligde oynanayan oyuncular.

Benim gorusum belli. Hatayspor macini onemsedigimden degil. Gecen hafta son dk kazanilan akhisar maci ve ondan onceki maclarda alinan sinyal cok kotu. Onumuzdeki 6 deplasmanin en az 3 u puan kaybi ve cok muhtemel bunlardan biri -150 derecede oynanacak Erzurum maci.

Sampiyon olabilecek kapasitede degil oyuncu grubu. Hadi onu gectim 6 puanlik farki kapatabilecek kapasitede hic degil. Umarim yanilirim ama zor.

Saydigin isimlerin hicbiri as sayilmiyor iste; sirasiyla Linnes, Nagatomo, Belhanda, Fernando, Ndiaye tercih ediliyor yerlerine.

Inanmiyorsan ne diyeyim sasirdim Galatasarayliliga yakismiyor bu takim ne durumlardayken sampiyon oldu su haliyle de olur.

Zaten rakibimiz Medipol'un bizden iyi falan oynadigi yok.

Herşey kontrol altındayken maçı raydan çıkaran hakem oldu takıma fazla yüklenmenin anlamı yok. Muğdat sinan ahmet çalıkın nasıl topçular olduğunu biliyorduk zaten ama oynatmaktan başka çare de yoktu bu maçta

Üst Alt