⚽ ZTK 19/20 5. Tur M:1 | Galatasaray 0-2 Tuzlaspor | MS | 4 Aralık | A Spor - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 5. Tur M:1 | Galatasaray 0-2 Tuzlaspor | MS | 4 Aralık | A Spor

Helal olsun adamlara sonuna kadar hak ettiler. Öyle güzel bir tokat vurdular ki bizim milyon avroluk rezil eşeklere vallahi helal olsun. 90'da gelen golde gooooollll diye bağırdım yalan yok. 37 yıllık Galatasaraylıyı bu hale soktunuz yöneticisinden hocasına, başkanından futbolcusuna Allah belanızı versin.

Su takma güvenip para basan adam kendinde sorunu arsin kardeşim. Yürümeye mecali yok takimin hardi o olsa topu alıp ceza sahasında çalım atıp penaltı kalabilecek zeka bile yok. Eskiden 8-9 tane atardik bu takımlara ama bir planımız vardı. Bu takim unutmuş her şeyi en kötüsü de ne biliyor musunuz bu takim ruhunu kaybetmis

##Hemen bir portekizli hoca##

Şu jimyi ahmeti övenler vardı.alin size trabzon macinda iyi oynayan jimy,ahmet ve emre mor.bunlar rotasyon oyuncusu bile zor olur şu halleriyle.emini kazandık ama çocuğa yazık ettik.simdinyine fatih hoca eleştirilir,donku forvete koyma saçmalığı haricinde bisey yoktu.kimi alacak oyuna?solbek süleymani mi?stoper ercan şirini mi?bi erencan alınabilirdi.tuzla defansif olarak iyiydi baya.zaten hücumda sorun yaşıyoruz ve çöp yedeklerle sonuçta kaçınılmaz oldu.

Yeni bir mağlubiyet şekli uydurur birazdan gururlu mağlubiyet zararlı mağlubiyet tesettürlü mağlubiyet falan der

Bu işin yedek veya as oyuncular ile alakası yok bu akşam tam kadro as oyuncular ile çıksak da kazanacağımızın garantisini veremezdim, takımda baştan ayağa her şey boka sardı kimse mücadele etmiyor kimse yardım etmiyor

Asıl işin kötü tarafı ne biliyor musunuz ? Fatih Terim de bunu izliyor sadece ama sadece izliyor ...

Ya benim anlamadığım şey şimdi her hafta hoca yok neşter yok ocak falan diyor ya. Biz de belhandayı yollayacak diyoruz. Yine gidip gelip bu apaçiyi oynatıyor. Tükürdüğünü her hafta hoca mı yalıyor yoksa biz yanlış mı anlıyoruz, neşterlerden biri apaçiye değil mi ?

Üst Alt