ZTK 19/20 YF M:1 | Trabzonspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 3 Mart | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Böyle bir şeyler istiyoruz çok şey değil

derbide kırmızı kart ile ilgili görsel sonucu

derbide kırmızı kart ile ilgili görsel sonucu

Fenerin tek hedefi kupa kaldı muhtemelen onda da Trabzonu ciddi şekilde yıpratacaklardır zaten ortam gergin olacak bu maçların dönüşü trabzon puan veya puanlar bırakır :D

Trabzon'un sarı bile görmemesi lazım. Asıl ikinci maçta bugün hırpaladıkları koltukların bazılarını fırlatmalı Fener seyircisi. Hep Trabzon maçlarını yarıda bıraktırmak için sahaya çıkan iblisler kendi sahasında Trabzon'a karşı aynı kaderi paylaşmalı. Şu maç olaysız geçsin, ikinci maçta hasar oluşsun.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abooovv ortam acayip gerilir bu maçlarda hele karıköydeki maçı düşünemiyorum tsde sorloth sosa kırmızı yese yeter :)

Trabzonun 2 kupa turu geçerse 3 kupa maçı ve 1 tane de ertelenen maçı olacak hafta içi 3 tane maçları var zaten fikstür olarak bizle benzer fikstüre sahipler muhtemelen yıpranma olarak ciddi etkisi olur bizim elenmemiz baya iyi olmuş. Adamlar Avrupa maçı oynasalar yedeklerle çıkıyorlardı bu maçlarda tam kadro çıkmak zorunda kalacaklar :D

Trabzonun 2 kupa turu geçerse 3 kupa maçı ve 1 tane de ertelenen maçı olacak hafta içi 3 tane maçları var zaten fikstür olarak bizle benzer fikstüre sahipler muhtemelen yıpranma olarak ciddi etkisi olur bizim elenmemiz baya iyi olmuş. Adamlar Avrupa maçı oynasalar yedeklerle çıkıyorlardı bu maçlarda tam kadro çıkmak zorunda kalacaklar :D

Fikstürleri ciddi kazık en kolayı fbdeydi onlar tepe takla oldu köprüden aşağı düştüler bjk ile birlikte ts'yi kendi haline bıraksak bile o fikstürden çıkamaz ama biz de yardım ederiz.

Rize ev
Fb kupa ev
Antep dep
Malatya dep
Akbil ev
Göztepe dep
Alanya dep
Ankara ev
Gs dep
Fb kupa dep

Fikstürleri ciddi kazık en kolayı fbdeydi onlar tepe takla oldu köprüden aşağı düştüler bjk ile birlikte ts'yi kendi haline bıraksak bile o fikstürden çıkamaz ama biz de yardım ederiz.

Rize ev
Fb kupa ev
Antep dep
Malatya dep
Akbil ev
Göztepe dep
Alanya dep
Ankara ev
Gs dep
Fb kupa dep
Çok uzağa gitmemek lazım Antep dep var ya fena ki ne fena adamlar çatır çatır top oynuyorlar Fener maçından sonra puan dahi alamazlar :D

Malatya maçını alsalar bile bunları yenince ikiliyi de aldığımız için önlerindeyiz yani kabaca artık puan kaybetme lüksleri yok enselerine yapıştık düştükleri an kaçarı yok bu işin :asd:
Trabzonu iç sahada yendiğimiz an o ilk maçta son dakikada 1-1 olmasının avantajını çok güzel kullanacağız 2'li averaj bize geçiyor +3 puan düşününce de fark 2 maça çıkacak kaldı ki Malatya kadrosu da maç seçen kadrodan o maçtan da puan alabileceğini düşünmüyorum bifouma, fofana, töre orta sahaları da çok iyi tam kontra atak takımı aslında çok tehlikeli takım Malatya oradan da bir şey çıkmaz. Trabzon aslında hoca konusunda hata yaptı maçları kazanıyor ama top oynamıyor gençler deplasmanı, sivas maçının 2. yarısı, beşiktaş deplasmanı, fenerbahçe maçı şu fikstürden herkes çıkamaz biz performansımızı sürdürürsek hiçbiri zaten bizle baş edemez :D

Üst Alt