ZTK 19/20 YF M:2 | Alanyaspor 4-0 Antalyaspor | MS | 18 Haziran | ATV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çünkü alanyaspor süper lige yeni çıkan bir takım sayılır ilk çıktıklarında zirveye mi oynasınlar?

emre akbaba ve efecan alanyasporu süper lige çıkaran ve 2 sene ligde tutunmayı sağlayan ikili. sonrasında bunlara süper ligde w.love'da eklenerek orta sıralarda ligde tutundular. şimdi ise cisse ve bakasetas taşıyor üst sıralara

sen bir kişiyi sevmeyince hep onu hedef göstererek onun üstünden boş boş yazıp duruyorsun. gerçi musleraya bile fazla maaş alıyor diyip sakatlandığında geçmiş olsun demeyen hatta sakatlıkla ilgili 1 cümle bile kuramayan herifin tekisin. amacını gerçekten çözemiyorum şu forumda

futbol bildiğini veya anladığını sanıyorsun ama 13 yaşında fm oynayan bir kişinin senin futbol bilginden daha üstün bilgiye sahip olduğuna eminim.
Tüm mesajlarımı okuyormusun da geçmiş olsun demediğimi ima ediyorsun?

Boş boş atıp kendi kendine inanma.

Açıp bakarsan mesajları görürsün geçmiş olsun mesajı hem andone hem Muslera için.

Ayrıca ben sözleşme uzatılacaksa eğer performans odaklı yapılsın dedim.
Fazla maaş alıyor demedim

Hatta parasını sonuna kadar hak eden tek isim Muslera dedim.

Futbol bilgisi kısmına gelirsek; Emre'nin bizim seviyemizde ilk 11 oyuncusu olduğunu iddaa eden bir futbol cahili ile tartışmaya giripte kendimi yormak istemem.

Tüm mesajlarımı okuyormusun da geçmiş olsun demediğimi ima ediyorsun?

Boş boş atıp kendi kendine inanma.

Açıp bakarsan mesajları görürsün geçmiş olsun mesajı hem andone hem Muslera için.

Ayrıca ben sözleşme uzatılacaksa eğer performans odaklı yapılsın dedim.
Fazla maast alıyor demedim

Hatta parasını sonuna kadar hak eden tek isim Muslera dedim.

Futbol bilgisi kısmına gelirsek; Emre'nin bizim seviyemizde ilk 11 oyuncusu olduğunu iddaa eden bir futbol cahili ile tartışmaya giripte kendimi yormak istemem.

ben emrenin bizde ilk 11 oyuncusu olduğunu mu iddaa ettim? sevmediğim bir oyuncu zaten ama her sevmediğim oyuncu için olumsuz mesaj atmıyorum ama.

ahahhahah

ben emrenin bizde ilk 11 oyuncusu olduğunu mu iddaa ettim? sevmediğim bir oyuncu zaten ama her sevmediğim oyuncu için olumsuz mesaj atmıyorum ama.
O zaman çıkıp açık açık diyeceksin paralarımızi göz göre göre neden çöpe atıyoruz diye

Sessizce oturup biat ettikçe rezil futbol ve futbolcuları izlemeye layiksiniz

Seneye CL' ye gideyelimde, musluk kapansın .
Görecem ben hocayı nasıl arkasına bakmadan kaçıyor her zamanki gibi.

Batırıp gidecek sizin gibiler sayesinde

O zaman çıkıp açık açık diyeceksin paralarımızi göz göre göre neden çöpe atıyoruz diye

kime çıkıp açık açık diyeyim sayın ahmed arif kesen. senin gibi her zaman forumda yazmıyoruz bizde. zamanında florya önünde protesto etmişliğimiz var dursun özbek denen yağlı suratı. başka napabilirim taraftar olarak söylede bilelim.

şuan gitsem terim istifa diye götümden kan alırlar.

evet paralar göz göre göre çöpe atılıyor bunu bende dile getiriyorum. mert hakan yandaş içinde dedim kim ulan bu adam bizden 1.5milyona yakın maaş alacak imza parasıda dahil değil sanırım.. zaten ülkenin ekonomisi bitmiş euro olmuş 8tl hala yerli oyunculara euro maaş veriyoruz anlamıyorum. ne güzel geçen sene adem jimmye taylana falan tl ile anlaşmıştık bunu devam ettirmeleri lazımdı.

kime çıkıp açık açık diyeyim sayın ahmed arif kesen. senin gibi her zaman forumda yazmıyoruz bizde. zamanında florya önünde protesto etmişliğimiz var dursun özbek denen yağlı suratı. başka napabilirim taraftar olarak söylede bilelim.

şuan gitsem terim istifa diye götümden kan alırlar.

evet paralar göz göre göre çöpe atılıyor bunu bende dile getiriyorum. mert hakan yandaş içinde dedim kim ulan bu adam bizden 1.5milyona yakın maaş alacak imza parasıda dahil değil sanırım.. zaten ülkenin ekonomisi bitmiş euro olmuş 8tl hala yerli oyunculara euro maaş veriyoruz anlamıyorum. ne güzel geçen sene adem jimmye taylana falan tl ile anlaşmıştık bunu devam ettirmeleri lazımdı.
Yağlı suratı protesto etmen bile bana yeter Renktaş.

Helal olsun.
Taraftar olarak görevini fazlası ile yerine getirmişsin.

Sorry.

Üst Alt