⚽ ZTK 20/21 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Alanyaspor | MS | 10 Şubat | A Spor - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 20/21 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Alanyaspor | MS | 10 Şubat | A Spor

Buna penaltı değil diyorsan tartışmaya gerek yok; net penaltı.
Emrenin pozisyonunda da penalti yok dersin simdi. Ayaga basma varmi yokmu ve ayaga basma faul degilmi hatta sari kart? Ila asiri sertmi olmasi gerektiriyor ceza alaninda faul penalti olmasi icin?
Ayni hakem benzer bi sertlikte emreye Kirmizi karti vermedimi önceki maclarda?
Rakip ucmayi iyi biliyor ve hakemi etkilemeyi biliyor, fark orda, bizim oyuncuya bak nerdeyse özür dileyecek ayagina basildigi için.

Ikinci yari kazandigimiz maclara bakiyorum Donk,un bir Golu haric sirff yeni transferler gol atmis son 3 macta belki 1 veya 3 puan almis olacaktik ve Havlu atmis olacsktik yeni transferlerin golleriyle 3te 3 yaptik bugunde maci yeni transferler aliyordu nerdeyse buda ne demek Belhanda Babel gibi Emre T gobi adamlarin isi yok bu takimda .

Alanya ligin en Iyi futbol oynayan takimi Bunu mactan once de yazmistim

Önde baski yapan takimlara karsi cözüm üretmemiz gerekiyor,gelecek hafta alanya ile lig macimiz var Umarim o macta bazi yanlislari düzeltmis oluruz

Alanya ligin en Iyi futbol oynayan takimi Bunu mactan once de yazmistim

Önde baski yapan takimlara karsi cözüm üretmemiz gerekiyor,gelecek hafta alanya ile lig macimiz var Umarim o macta bazi yanlislari düzeltmis oluruz

Renktaş bence o tamamen eli belinde hareketsiz rakibin kucağında ayağına top bekleyenlerden oluyor

Bugün 2. yarıda da ara ara basmaya çalıştı alanya ama orada gedsonu ve eteboyu gördük

Önde basan rakip olduğunda Belhandayı hiç görmüyoruz ortada

+
Muhammed
Gedson
kerem sağ kanatta Babel'in yerine oynayabilirim dedi

-
onyekuru düşüşte muhtemelen kondisyonuyla alakalı.
taşdemir sakatlıktan berbat dönmüş
oğulcan sakatlıktan dönemedi
marcao salak saçma işlere tekrardan döndü
belhanda geri koşmuyor hala

notr
taylan(yorgunluk)
yedlin

küfür
BABEL 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬
ömer&akbaba:crushed::crushed::crushed::crushed::crushed:

+
Muhammed
Gedson
kerem sağ kanatta Babel'in yerine oynayabilirim dedi

-
onyekuru düşüşte muhtemelen kondisyonuyla alakalı.
taşdemir sakatlıktan berbat dönmüş
oğulcan sakatlıktan dönemedi
marcao salak saçma işlere tekrardan döndü
belhanda geri koşmuyor hala

notr
taylan(yorgunluk)

küfür
BABEL 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬
Emre akbaba fanı olarak neden bizi yazmadınız?

Hayir mqcin son bolumlerinde gerife bekeldiler ki en tehlikeli pozisyinumuzu 77 de sanirim bulduk o dakiakda en ilerideki iyunculari ortasahinin ortasindaydi..Zaten birqz ileri ciktilar mqcin sonunda rahat 5 dakika yediler paslarla cizgide oyalanarak..
Senin mantigina gore daha iyi yoldayiz kapanan takimi asmisiz iste. Daha ne istiyon.Sen ya anlamiyon yada isine gelmiyot.Belhanda ve Babeli kimse begenmiyor zaten bu adamlar cikip yerine Gedson gibi Kerem gibi gencler girince Alanya dagildi vede yoruldu Bu yeni transferler olmasaydi Alanya istedigi kadsr geri cekilsi gene pozisyon bulamazdin bunu gormedin mi gormek mi istemiyorsun bilmiyorum nasil futbol izliyorsunuz anlamiyorum ya .

Bayernde elendi kupadan hemde 2 lig Takimina. Oluyor böyle seyler ama lige daha çok konsantre oldular ve puan farkini actilar. Bizde lige asilip kesin almamiz lazim bu sene. Bu oyuncularla Gelecek 3 5 sene önümüz acik olur.

Fatih Hoca yüzünden hem elendik hemde bosuna takim yoruldu. Madem Fenerbahce maçının ilk onbiriyle maca cikacakti o zaman son 15 dakika oyuna girip nerdeyse maçı kazanmamızı engelleyecek Babel'i niye oynattı anlamadım.

Üst Alt