⚽ ZTK 20/21 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Alanyaspor | MS | 10 Şubat | A Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 20/21 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Alanyaspor | MS | 10 Şubat | A Spor

Ciddi rotasyon yapılmalı. 40 haftalık bir lig oynanıyor, ilerde fikstürümüz çok rahat ama sakatlıklar başımızı ağrıtır, bugün Saracchi sakatlandı mesela. Türkiye kupası çok önemli değil zaten 16 kez kazanmışız, lig çok ama çok önemli.

Ciddi rotasyon yapılmalı. 40 haftalık bir lig oynanıyor, ilerde fikstürümüz çok rahat ama sakatlıklar başımızı ağrıtır, bugün Saracchi sakatlandı mesela. Türkiye kupası çok önemli değil zaten 16 kez kazanmışız, lig çok ama çok önemli.
3 macla kupa alabiliriz. alanya sonra sivas veya antalya gelecek. alanya bizi kupada eledi, ligde yendi. genelde kapanan takimlari acmakta zorlaniyorlar. artik anadolu takimlari bile alanya ile oynadiginda geri cekilip kontra kovaliyor bugünki fener gibi. tam isteyecekleri türden bir rakip olarak biz variz.

Kupayı almalıyız, rotasyon olur ama abartmamak lazım

Muslera
Yedlin.. Luyindama.. Marcao.. Taşdemir
Gedson.. Etebo.. Belhanda
Kerem.. Mohamed.. Onyekuru

Luyindama yı küstürmemek
Taylan ve Donku dinlendirmek
Kereme oyun ritmi kazandırmak
Gedson ve Yedlini 11e hazırlamak
Tek ön libero mecburen etebo yazmak

Gerek 👍

3 macla kupa alabiliriz. alanya sonra sivas veya antalya gelecek. alanya bizi kupada eledi, ligde yendi. genelde kapanan takimlari acmakta zorlaniyorlar. artik anadolu takimlari bile alanya ile oynadiginda geri cekilip kontra kovaliyor bugünki fener gibi. tam isteyecekleri türden bir rakip olarak biz variz.
Çift maç olmayacak mı kupa içerde ve dışarda şeklinde?

Kupayı almalıyız, rotasyon olur ama abartmamak lazım

Muslera
Yedlin.. Luyindama.. Marcao.. Taşdemir
Gedson.. Etebo.. Belhanda
Kerem.. Mohamed.. Onyekuru

Luyindama yı küstürmemek
Taylan ve Donku dinlendirmek
Kereme oyun ritmi kazandırmak
Gedson ve Yedlini 11e hazırlamak
Tek ön libero mecburen etebo yazmak

Gerek 👍
etebo yerine ozornwaforu koydum benim 11e
lakin bu kadro her türlü sadece top oynamak icin sahaya cikar

ben sevdim bu yoğun fikstür olayını ya. insallah seneye de devam eder bu takım sayısı. yata yata karpuza dönüyor bizim topcular yoksa. oynasınlar çuvalla para alıyorlar. bunun bir bedeli olmalı. o bedel fazla çalışıp iyi bizlere iyi oyun izletmek. her türlü win win

Geçen sene bunu söylemiştim 20 takımla oynanmasını gerektiğini baştan beri savunuyorum mesela Avrupa'nın üst düzey liglerinde oynayan futbolcular en az 50 maç üzeri oynuyorlar bu bizde 25-35 maç arası oluyordu bu sene çok iyi oldu hem kendilerine daha iyi bakıyorlar hem de gereksiz boşluk yok zaten bu yüzden Avrupa'yla aradaki makas çok farklıydı adamlar haftada 3 maça alışık bizimkiler haftada 3 maça sürekli şikayet ediyorlardı sıkışık fikstür diyorlardı bu fikstür direk kaliteli ve kalitesiz futbolcuları da bariz ortaya çıkarıyor Anadolu kulüpleri de seneye yaşlı profilli oyunculardan uzaklaşırlar yavaştan herkes gençleşir lig kaliteli hale gelmeye başlar.

ben sevdim bu yoğun fikstür olayını ya. insallah seneye de devam eder bu takım sayısı. yata yata karpuza dönüyor bizim topcular yoksa. oynasınlar çuvalla para alıyorlar. bunun bir bedeli olmalı. o bedel fazla çalışıp iyi bizlere iyi oyun izletmek. her türlü win win
Koronavirüs kapan topçular maç kondisyonu kazanana kadar 2 ay geçerdi. Üç günde bir maç olunca ister istemez hepsi çabuk toparladı sayılır

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt