⚽ ZTK 22/23 5. Tur | Galatasaray 1-0 Ankara Keçiörengücü | MS | 22 Aralık | A Spor - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İdeal 11 ile rotasyonun diğer parçaları arasında kalite farkı var. İyi olanların bir kısmı bugün sahada olsa da yanlarında diğer aslar olmayınca rotasyondakiler ile aynı uyumu bulamıyorlar. Birbirlerini bozuyorlar. En uyumlu takımı ara öncesi bulmuştuk zaten. Oradan yürürüz ligde. Ancak bize devre arası mutlaka golcü lazım. Seferoviç hala ışık vermiyor.

Kurada feneri korumak için bizle eşleştirmezler orada alacağımız bir tur zaten tamamen motivasyonlarını bitirir ligin başındaki fikstürü kim ayarlıyorsa beşiktaşı getirmek için elinden geleni yapacaktır.

türkiye kupası 2022-2023 sezonu‘nda son 16 turu eşleşmelerini belirleyerek kura çekimidir. 23 aralık cuma günü saat 11.30'da başlayacak. hasan doğan milli takımlar kamp ve eğitim tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan kura çekilişi a spor ekranlarından yayımlanacak. galatasaray’ın son 16 turundaki rakibini belirleyecek kurada maçlar 17-19 ocak 2023 tarihlerinde seri başı takımların evinde tek maç üzerinden oynanacak.

seribaşı mıyız noldu muhtemel rakipler? @Uğur İz
Ustat admin oldugundan beri sanki biraz saldı gibi. Bilgi akışı falan yok. Simon Tello da yerinde sayiyor. Makam adami bozuyor ağa
Türkiye'de 20 saniye farkla 2. paylaşan benim.

Dün de kesin olmayan halini attım. Uza
Tur atlarsak muhtemel rakiplerimiz:

Sivas
Ts
Fb
Başak
Alanya
Bjk
Antalya
Konya/Karagümrük

Tek maç. Kimin sahasında oynanacağı Cuma günü kurada belli olacak.

İdeal 11 ile rotasyonun diğer parçaları arasında kalite farkı var. İyi olanların bir kısmı bugün sahada olsa da yanlarında diğer aslar olmayınca rotasyondakiler ile aynı uyumu bulamıyorlar. Birbirlerini bozuyorlar. En uyumlu takımı ara öncesi bulmuştuk zaten. Oradan yürürüz ligde. Ancak bize devre arası mutlaka golcü lazım. Seferoviç hala ışık vermiyor.
İlk 11:
Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Kazımcan
Torreira Oliveira
Rashica Mertens Kerem
Icardi

Yedekler:
Okan
Dubois Emin Metehan Emre
Midtsjö Berkan
Yunus Yusuf Barış
Gomis

+Ross-Aanholt-Mata-Seferovic.

Sahada 8 yabancı varken ilaveten kulübede/tribünde yerli SAYILMAYAN Yusuf dahil toplam 8 YABANCIMIZ daha var.
Elimizdeki yerlilerden kimse gönderilmez ama YABANCILARDAN mutlaka birileri gitmeli transfer döneminde.

Üst Alt