⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 Çeyrek Final | Galatasaray 2-3 Başakşehir | MS | 5 Nisan | A Spor

Ya ne olacaydı ya. 7 golün öcünu aldılar ki müdahele olmqsa bi 7 tane daha atardik.
Olay oyuncularda bitiyor net pozisyonu harcamayacaklar. O top kalenin içine girecek dikkatli davranacaklar kaleciyi yanıltıp diğer köşeye vuracaklar sonuca ulaşacaklar.
Bu takım bu oyuncularla odaklandığı sürece 2 yese 4 atar.
Iptal ediyorlar golünü

Iptal ediyorlar golünü
2 direk bir keremin kalecinin köseye attiği 3 pozisyon var 3ü de atılmalı. Nasıl 7lik maçta konsantre olup hepsini attıysak aynısı yapılmalı.
Bide ceza sahası dışından daha çok şut çekmeliyiz.
Altı üstü 9 maç var. 5 tanesine full konsantre olsunlar üst üste 5ini kazansan şampiyon oluyorsun.
Çok basit bir matematik var ortada.
Hatta ben iddia ediyorum fener en az 3 maçta daha mağlubiyet alacak. Besiktaş maçından sonraki hafta sampiyonluk kutlarız.
Ama full konsantre olursak işte.

2 direk bir keremin kalecinin köseye attiği 3 pozisyon var 3ü de atılmalı. Nasıl 7lik maçta konsantre olup hepsini attıysak aynısı yapılmalı.
Bide ceza sahası dışından daha çok şut çekmeliyiz.
Altı üstü 9 maç var. 5 tanesine full konsantre olsunlar üst üste 5ini kazansan şampiyon oluyorsun.
Çok basit bir matematik var ortada.
Hatta ben iddia ediyorum fener en az 3 maçta daha mağlubiyet alacak. Besiktaş maçından sonraki hafta sampiyonluk kutlarız.
Ama full konsantre olursak işte.
Kayseri
alanya d
karagümrük
bjk d

ilk 3 maci alirsak is biter bana göre. Bjk deplasmaninda kaybetmek koymaz

Bizim yonetimde korkan bence erden başkan değil o adamda korkacak göz yok onu baskilayan muhtemelen başkan ve korkak diğer yöneticiler
Ama liderlik giderse dursun mursun oturamaz o koltukta

Bu maçta çok net 2 penaltımızı vermemişlerdi sırf kupa alabilsinler diye bizi elediler ama konu fener olunca penaltı olmayan pozisyona bile penaltı çalabilecek kadar yüzsüzler... Bu maç biz değil fener yapıyor olsaydı 2. gol iptal olur bize verilmeyen 2 penaltı verilir 4-2 biterdi.

Üst Alt